Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -116 m2
Cmimi - 150.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-518-35d)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.

SIperfaqja totale e apartamentin eshte 116 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 112 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar, kuzhina dhe dhoma e gjumit matrimoniale.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.

Kuzhina dhe tualet jane te pajiusr me dritare.

Apartamenti orientohet nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete dhe ka kases ne rrugen e Kavajes, rrugen Myzlym Shyri etj.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe parkim ne katin e nendheshem te pallatit.

Certifikata e pronesise ne proces.

 

Cmimi 150.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe per shitje ne krah te Fakultetit te Ekonomise ne Tirane (TRS-216-73K)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Vila ndod...

Cmimi:350.000 euro

Toke per shitje ne rrugen Vore- Fushe Kruje ne Tirane (TRS-216-72K)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Vore-Fushekruje ne Tirane. Toka ndodhet n...

Cmimi:175.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne krah te Fakultetit te Ekonomise ne Tirane (TRS-216-74K)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Vila ndod...

Cmimi:250.000 euro

Zyre me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-316-1b)
Tirane,Albania

Ambient modern per zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-316-2b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:300 Euro