Apartament 3+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-518-35d)

ID TRS-518-35d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 116 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.

SIperfaqja totale e apartamentin eshte 116 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 112 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar, kuzhina dhe dhoma e gjumit matrimoniale.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.

Kuzhina dhe tualet jane te pajiusr me dritare.

Apartamenti orientohet nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete dhe ka kases ne rrugen e Kavajes, rrugen Myzlym Shyri etj.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe parkim ne katin e nendheshem te pallatit.

Certifikata e pronesise ne proces.

 

Cmimi 150.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Në Shitje 920-21D 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit,
Në Shitje 914-65j 149.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe totale ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Në Shitje 1117-167 160.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje palla
Në Shitje 920-24V 138.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica.
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 617-60K 140.000 €

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Në Shitje 1019-67T 155.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ndertuar ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 1117-46R 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 117-51T 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...