Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 300 euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyra me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-518-41E)

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges kryesore.

Ka nje siperfaqe 100 m2 te brendshem, e ndare ne nje siperfaqe te madhe zyre, kuzhine, korridor, tualet, ballkon.

Zyra ofrohet e pamobiluar, pervec pjeses se kuzhines.

Ambjenti i pershtatshem per zyra te ndryshme, si organizata, klinike, studio.

Ndertesa ka punime cilesore, ofron siguri dhe administrim.

Oborri ofron hapesiren e nevojshme per parkim.

Orientimi i ketij apartamenti eshte jug-perendimor.

Ndodhet ne nje zone te qete me nje infrastrukture te rregullt.

 

Cmimi 300 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1115-42K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet...

Cmimi:350 euro

Vile luksoze dy kateshe per shitje tek Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-1115-43K)
Tirane,Albania

  Vile luksoze per shitje ne zonen e Liqenit Artificial ne Tir...

Cmimi:800.000 euro

Dyqan me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1115-44b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:150 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-1115-45b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:90.000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-216-40b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges Egnatia ne Tirane. Pozicionohet prane ...

Cmimi:600.000 Euro