Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -153 m2
Cmimi - 1500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a)

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe modern, ne katin e 8-te me pamje te zones perreth.

Siperfaqe e brendshme prej 153 m2 shperndahet ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , njera prej te cilave ka te bashkangjitur edhe nje dhome garderobe, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientim jug- perendim.

Ofrohet e perfunduar me te gjitha punimet e brendshme, me parket , sistem ndricimi, hidraulike, kuzhine me te gjitha pajisjet , sistem qendror ngrohje dhe ftohje. Ofrohet nje vend parkimi ne katet e nendheshme .

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte e qete, me akses te lehte ne zonen e Bllokut dhe Liqenit te Tiranes.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-27b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-1j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane ish-Restorant Durresit ne Tirane. Pall...

Cmimi:300 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-514-2b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartame...

Cmimi:270 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1015-11b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. ...

Cmimi:98.000 Euro

Ambjent per zyra me qera te Europian Trade Center, ETC ne Tirane (TRR-514-3j)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet...

Cmimi:2500 Euro