Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a)

ID TRR-618-8a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 153 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe modern, ne katin e 8-te me pamje te zones perreth.

Siperfaqe e brendshme prej 153 m2 shperndahet ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , njera prej te cilave ka te bashkangjitur edhe nje dhome garderobe, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientim jug- perendim.

Ofrohet e perfunduar me te gjitha punimet e brendshme, me parket , sistem ndricimi, hidraulike, kuzhine me te gjitha pajisjet , sistem qendror ngrohje dhe ftohje. Ofrohet nje vend parkimi ne katet e nendheshme .

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte e qete, me akses te lehte ne zonen e Bllokut dhe Liqenit te Tiranes.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallat
Me Qira 315-53m 1600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres.

Rezidenca eshte shume e mirenjohur
Me Qira 517-9a 1400 €

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres. Rezidenca eshte shume e mirenjohur dhe ofron kushte ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt te p
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te pajisur ...