Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -60 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-618-23L)

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 60 m2 te organizuar ne nje ambient open space, koridor dhe tualet.

Kjo zyre me perpara ka funksionuar si laborator mjekesor dhe mund te ofrohet sebashku me paisjet e saj.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrate xhami qe mundeson reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nepermjet kondicionerit qendror.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, noteri, avokat, klinike, studio, qender estetike etj.

Pallati ju ofron cilesi te larte ndertimi, termoizolim, ambiente te perbashketa te gjelberbuara, administrim, siguri dhe ashensor.

Zona perreth eshte shume e qete dhe e zhvilluar. Ne te njejtin pallat operojne biznese te ndryshme.

Zyra pozicionohet disa minuta larg qendres se Tiranes dhe ka akses te drejperdrejte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Muhamet Gjollesha dhe zonen e Bllokut.

Cmimi: 450 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile luksoze me qera afer qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-914-28a)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera ne afersi te qendres tregtare TEG.Nje nga vilat...

Cmimi:3500 �

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Botanik ne Tirane (TRR-914-30j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera mbi ish-Kolegjin Kristal ne Tirane, ne rrugen...

Cmimi:300 euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRS-914-31j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.Apartament...

Cmimi:185.000 euro

Apartament 2+1 me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-914-32j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.Apartamenti po...

Cmimi:350 euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Artan Lenja ne Tirane (TRR-914-34b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Prenke Jakova. Ndodhet ne katin e dyre...

Cmimi:600 Euro