Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -180m2 + 120m2
Cmimi - 1000 euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambjent zyre me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-213-38)

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e X dhe XI te nje pallati te ri me siperfaqe totale 300 m2.
Kati i I i apartamentit ofron 3 dhoma (te pershtatura si sallon, kuzhine dhe dhome pune), korridor, banjo dhe verande e madhe rreth e perqark ambjentit.
Kati i II pershin 3 dhoma te pershtatura si zyre pune, banjo dhe verande.

Sistem qendror kondicionimi.
Apartamenti ofron verande 120 m2 ne te dy katet me pamje shume te bukur te zones perreth.
Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner. Ndertesa ofron ashensor dhe parkim te siguruar.

Cmimi 1000 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1116-45L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:260 euro

Apartament 1+1 me qera afer rruges se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-1116-46d)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 9-Katesheve ne Tirane (TRR-1116-47L)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 Euro

Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalezit ne krah te rruges kryesore, Durres (DRS-1116-1a)
Durres,Albania

Toke per shitje ne Gjirin e Lalezit ne Durres. Ka nje hapesire prej...

Cmimi:49.000 Euro

Lokal me qera prane zones se 9-Katesheve ne Tirane (TRR-1116-48L)
Tirane,Albania

Bar-restorant me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:1200 Euro