Ambjent zyre me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane

ID TRR-213-38
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 0
Sipërfaqe m2 300
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vaso Pasha

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e X dhe XI te nje pallati te ri me siperfaqe totale 300 m2.
Kati i I i apartamentit ofron 3 dhoma (te pershtatura si sallon, kuzhine dhe dhome pune), korridor, banjo dhe verande e madhe rreth e perqark ambjentit.
Kati i II pershin 3 dhoma te pershtatura si zyre pune, banjo dhe verande.

Sistem qendror kondicionimi.
Apartamenti ofron verande 120 m2 ne te dy katet me pamje shume te bukur te zones perreth.
Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner. Ndertesa ofron ashensor dhe parkim te siguruar.

Cmimi 1000 euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen
Me Qira 918-26E 900 €

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen ne katin e dyte te ...

Jepet me qera vile ngjitur me rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Vila ndodhet ne rrugen Reshit Collak
Me Qira 1013-33 900 eur €

Jepet me qera vile ngjitur me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Vila ndodhet ne rrugen Reshit Collaku dhe ofrohen per ...

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Ndodhen ne katin e dyte dhe te
Me Qira 115-45b 900 €

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. Ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje vile ...