Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -150 m2
Cmimi - 600 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-613-41)

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te qytetit.

Pozicionohet ne katin e II-te mbi dyqane, me siperfaqe 150 m2.

Banesa krijon te gjitha kushtet qe ju keni nevoje; mobiljet bashkohore, pajisjet elektroshtepiake, ato te kuzhines, hidrosanitare, TV, internet etj.

Hapesira eshte e bollshme dhe e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje, aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Pallati ju mundeson uje/drita 24 h, ashensor dhe administrim.

Zona ofron ajer te paster dhe eshte shume e preferuar nga shtetas te huaj.

 

Cmimi: 600 euro/muaj i diskutueshem

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 2 kateshe ne shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRS-313-38)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila perf...

Cmimi:1650 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto ne Tirane (TRR-313-39)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Aparta...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne bllokun Vasil Shanto ne Tirane (TRS-313-40)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane. Me sipe...

Cmimi:85.000 euro

Ambjent per zyra me qera te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-313-41)
Tirane,Albania

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambje...

Cmimi:620 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-313-42)
Tirane,Albania

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. ...

Cmimi:170.000 euro