Apartament 1+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-613-41S)

ID TRR-613-41S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit

Apartament 1+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te qytetit.

Ka nje siperfaqe prej 75 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron ashensor dhe administrim.

Zona ofron ajer te paster dhe eshte shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne rrugen Kodra e Diellit, zonen e Komunes se Parisit, zonen e Selites etj.

 

Cmimi: 350 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Me Qira 720-15V 250 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen prane rruges Pjeter Budi.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Me Qira 118-39d 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen prane rruges Pjeter Budi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri
Me Qira 420-12S 400 €

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Shtepia ofrohet ...

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 322-51V 450 €

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.
Me Qira 1023-32X 400 €

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.  Apartamenti ...

Garsoniere me qira ne Rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 1120-24i 250 €

Garsoniere me qira ne Rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne nje ...

Apartament 1+1 me qira prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne rrugen Ali Demi, Tirane.
Shtepia pozic
Me Qira 1223-17Z 450 €

Apartament 1+1 me qira prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne rrugen Ali Demi, Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 723-6Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje ...