Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Dhermi
Siperfaqja -800 m2
Cmimi - 150 �/m2 €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne bregdetin e Dhermiut , (DHS-1013-1)

Toke per shitje ne pjesen me te bukur te bregdetit Shqiptare ne Dhermi.

Nje hapesire toke prej 800 m2 ofrohet per shitje ne vijen e pare te ketij bregdeti, pozicionuar ne zonen me te populluar dhe me nje pamje fantastike nga deti Jon.

Toka zotron letra te rregullta pronesi sipas ligjit 7501.

Kjo pjese toke eshte ideale per investime te ndryshme si hotel, restorant club etj.

 

Cmimi 150 €/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne shitje te Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-714-21j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Banesa pozi...

Cmimi:60.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Taulantia ne Durres,
Durres,Albania

Shitet apartament 3 + 1 ne rrugen Taulantia , ne Durres. Apartament...

Cmimi:95.000 Euro

Ambjent me qera per zyra ne Qender te Tiranes (TRR-714-22j)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndod...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-714-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apart...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-714-26j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Tregut te Medrese ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:223 Euro