Toke per shitje ne bregdetin e Dhermiut , (DHS-1013-1)

ID
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 150 eu/m2
Sipërfaqe m2 800 m2
Qyteti Dhermi
Adresa

Toke per shitje ne pjesen me te bukur te bregdetit Shqiptare ne Dhermi.

Nje hapesire toke prej 800 m2 ofrohet per shitje ne vijen e pare te ketij bregdeti, pozicionuar ne zonen me te populluar dhe me nje pamje fantastike nga deti Jon.

Toka zotron letra te rregullta pronesi sipas ligjit 7501.

Kjo pjese toke eshte ideale per investime te ndryshme si hotel, restorant club etj.

 

Cmimi 150 €/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën