Office space for rent at Arlis Residence in Dibra street in Tirana, Albania

ID TRR-524-27Z
Type Office
Status For Rent
Price € 500
Floor 8
Surface m2 113
Spaces 3
Bathrooms 2
Balcony 2
Parking No
City Tirana
Address Rruga Dibres

Ambient zyre me qira tek Kompleksi Arlis ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 113m2 eshte e organizuar ne  3 ambiente pune, dy tualete dhe dy ballkone.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi eshte Lindje dhe Perendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre programimi, klinika, zyre arkitekture etj.
Gjithashtu ambienti ofrohet dhe per banim, kuzhina eshte ne proces per tu vendosur.
Eshte pjese e nje pallati te ri te sapoperfunduar te pajisur me dy ashensor.
Zona ka akes te shpejte me rrugen Bardhyl, rrugen Ferit Xhajko, zonen e Qendres etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Property location in map

Our contacts

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Inquire about this property


Office space for rent in the Square 21 complex in Tirana.
The office is situated  on the fou
For Rent 421-19D 600 €

Office space for rent in the Square 21 complex in Tirana. The office is situated  on the fourth floor of the ...

Apartment for office usage in Cameria street in Tirana.

The apartment is situated on the fourth f
For Rent 318-10R 400 €

Apartment for office usage in Cameria street in Tirana. The apartment is situated on the fourth floor of a building ...

Office for rent near the Faculty of Sciences in Tirana, Albania.

It is situated on the 10-th floo
For Rent 919-45S 600 €

Office for rent near the Faculty of Sciences in Tirana, Albania. It is situated on the 10-th floor of a new ...

Space for office for rent in Ali Visha Street in Tirana

The office is situated on the second floo
For Rent 1215-19K 600 €

Space for office for rent in Ali Visha Street in Tirana The office is situated on the second floor of a four storey ...

Office apartment for rent in Brigada e VIII street in Tirana.

The apartment is situated on the 4t
For Rent 218-63d 600 €

Office apartment for rent in Brigada e VIII street in Tirana. The apartment is situated on the 4th floor of a new ...

Office space for rent in Abdyl Pajo street in Tirana, Albania.

It is located on the 8th floor of
For Rent 1220-13V 600 €

Office space for rent in Abdyl Pajo street in Tirana, Albania. It is located on the 8th floor of a new building with ...

Office apartment for rent in Elbasani street in Tirana.

The apartment is situated on second floor
For Rent 117-47d 400 €

Office apartment for rent in Elbasani street in Tirana. The apartment is situated on second floor in a new ...

Office for rent close to Sami Frasheri Street in Tirana.

It is situated on the 2-nd floor of an o
For Rent 317-27L 550 €

Office for rent close to Sami Frasheri Street in Tirana. It is situated on the 2-nd floor of an old building, close ...