One bedroom apartment for rent in Komuna Parisit area, in Tirana, Albania

ID TRR-423-18Z
Type Apartment
Status For Rent
Price € 450
Floor 3
Surface m2 65
Bedrooms 1
Bathrooms 1
Balcony 0
Parking No
City Tirana
Address Rruga Tish Dahia


Apartament per qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 dhe zones se Kristal Center.
Pozicionohet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka siperfaqe totale prej 65 m2 te organizuar ne sallon ndenje, nje ambient kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi, korridori lidhes dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte  i sapomobiluar dhe i saporinovuar me nje mobilim bashkohor.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit te vendosur ne sallon.
Orientimi i Apartamentit eshte VeriLindje duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati me ashensor qe ofron adminstrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona ka akses te shpejte ne zonen e Liqenit Artificial, zonen e Kompleksit Dinamo, zonen e Selites, zonen e Stadiumit Dinamo.

Cmimi 450 euro/muaj
 

Property location in map

Our contacts

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Inquire about this property


One bedroom apartment for rent in Gjik Kuqali street, in the area of Dinamo Stadium in Tirana, Alb
For Rent 723-1Z 500 €

One bedroom apartment for rent in Gjik Kuqali street, in the area of Dinamo Stadium in Tirana, Albania. The ...

One bedroom apartment for rent in Frosina Plaku Street in Tirana.

The apartment is situated on th
For Rent 414-14b 350 €

One bedroom apartment for rent in Frosina Plaku Street in Tirana. The apartment is situated on the second floor of a ...

One bedroom apartment for rent in Petro Nini Luarasi street, in Tirana.
It is positioned on the 2nd
For Rent 922-33Z 500 €

One bedroom apartment for rent in Petro Nini Luarasi street, in Tirana. It is positioned on the 2nd floor of a private ...

One bedroom apartment for rent in Kongresi i Manastirit street in Tirana.
It is located on the 5th
For Rent 922-9Z 350 €

One bedroom apartment for rent in Kongresi i Manastirit street in Tirana. It is located on the 5th floor of a newly ...

Apartment for rent in Vllazen Huta Street in Tirana.

It is situated on the 3-rd floor in a new bu
For Rent 215-10b 350 €

Apartment for rent in Vllazen Huta Street in Tirana. It is situated on the 3-rd floor in a new building. The ...

Apartment for rent near Arben Broci school, in the Myslym Shyri area in Tirana, Albania.
The apartm
For Rent 223-53Z 400 €

Apartment for rent near Arben Broci school, in the Myslym Shyri area in Tirana, Albania. The apartment is positioned ...

One bedroom apartment for rent in Fuat Toptani street in Tirana, Albania
One bedroom apartment for
For Rent 823-28X 500 €

One bedroom apartment for rent in Fuat Toptani street in Tirana, Albania One bedroom apartment for rent near German ...

One bedroom apartment for rent close to Concord shopping Center in Tirana.
It is situated on the 6t
For Rent 1119-1L 320 €

One bedroom apartment for rent close to Concord shopping Center in Tirana. It is situated on the 6th floor of a new ...