Two bedroom apartment for rent in Don Bosko street in Tirana, Albania

ID TRR-121-30D
Type Apartment
Status For Rent
Price € 350
Floor 6
Surface m2 88.9
Bedrooms 2
Bathrooms 1
Balcony 1
Parking No
City Tirana
Address Don Bosko

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Albanopoli ne Tirane/
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri
Ka nje siperfaqe prej 88.9 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje mobilim pjeserisht te ri dhe stil bashkekohor.
Orientohet nga lindja dhe ofron nje pamje te hapur te zones perreth.
Ftohja dhe ngrohja mundesohen me kondicioner.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Don Bosko, ne rrugen Jordan Misja etj.
Pallati ofron administrim dhe ashensor

Cmimi 350 Euro/muaj

Property location in map

Our contacts

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Inquire about this property

Two bedroom apartment for rent close to Zogu i Zi area in Tirana.

The apartment is situated on th
For Rent 518-19d 250 €

Two bedroom apartment for rent close to Zogu i Zi area in Tirana. The apartment is situated on the fifth floor of a ...

The apartment is located in a quiet and well known area of the city, in Elbasani Street in Tirana.
For Rent 613-5 450 €

The apartment is located in a quiet and well known area of the city, in Elbasani Street in Tirana. It has 120 m2 of ...

Apartment for rent in Ali Demi area in Tirana.

The apartment is situated on the 5th floor in a ne
For Rent 717-26d 300 €

Apartment for rent in Ali Demi area in Tirana. The apartment is situated on the 5th floor in a new building. It ...

Apartment for rent in Saraceve Street.
It is situated on the 4-th floor in a new building.
The bui
For Rent 814-37b 400 €

Apartment for rent in Saraceve Street. It is situated on the 4-th floor in a new building. The building has a modern ...

Apartment for rent in Skender Halili Street near Hygeia Hospital in Tirana, Albania.
It is sit
For Rent 220-5H 250 €

Apartment for rent in Skender Halili Street near Hygeia Hospital in Tirana, Albania. It is situated on the third ...

Apartment for rent in Bogdaneve Street in Tirana.
It is situated on the 6-th floor of a new buildin
For Rent 1015-14b 400 €

Apartment for rent in Bogdaneve Street in Tirana. It is situated on the 6-th floor of a new building, close to the ...

Apartment for rent in Dibra street in Tirana.

The apartment is situated on 8th floor in a new bui
For Rent 417-3d 450 €

Apartment for rent in Dibra street in Tirana. The apartment is situated on 8th floor in a new building. The total ...

Two bedroom apartment for rent in Kavaja Street, close to Globe Center in Tirana.
It is situated on
For Rent 1216-19L 300 €

Two bedroom apartment for rent in Kavaja Street, close to Globe Center in Tirana. It is situated on the 4-th floor of ...