Two bedroom apartment for sale close to Durresi street in Tirana, Albania.

ID TRS-1020-61D
Type Apartment
Status For Sale
Price € 108.000
Floor 2
Surface m2 100
Bedrooms 2
Bathrooms 1
Balcony 1
Parking No
City Tirana
Address Rruga Viktor Hygo

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Siperfaqja e apartamentit eshte 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Apartamenti ofrientohet nga perendimi .
Ftohja dhe ngrohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient.
Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjate e zhvilluar me sherbime te ndryshme si bare, markete, transport publik etj.
Nga kjo zone krijohet lehtesisht akses ne rrugen e Durresit, rrugen Vellezerit Manastirli dhe vetem disa minuta larg Sheshit Rilindja.
Ne process te fundit te daljes se hipotekes.
 
Cmimi 400 euro/muaj
 

Property location in map

Our contacts

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Inquire about this property

Two bedroom apartment for sale close to Ring center, in Tirana.

The apartment is situated in the
For Sale 219-28T 120.000 €

Two bedroom apartment for sale close to Ring center, in Tirana. The apartment is situated in the second floor of a ...

Two bedroom apartment for sale near Dritan Hoxha Street in Tirana.
The apartment is situated on the
For Sale 714-20b 95.000 €

Two bedroom apartment for sale near Dritan Hoxha Street in Tirana. The apartment is situated on the 6-th floor in the ...

Two bedroom apartment for sale in Muhamet Deliu street in Tirana, Albania.
The apartment is located
For Sale 1219-53T 100.000 €

Two bedroom apartment for sale in Muhamet Deliu street in Tirana, Albania. The apartment is located on the seventh ...

Two bedroom apartment for sale in Milto Tutulani street in Tirana.
The apartment is situated on the
For Sale 615-45d 95.000 €

Two bedroom apartment for sale in Milto Tutulani street in Tirana. The apartment is situated on the second floor of an ...

Apartment for sale near the main Hospitals in Tirana. Positioned on the 2nd floor of a construction
For Sale 215-46m 99.000 €

Apartment for sale near the main Hospitals in Tirana. Positioned on the 2nd floor of a construction of 2010. The palace ...

Two bedroom apartment for sale at the beginning of Dritan Hoxha Street in Tirana.
It is situated on
For Sale 117-36L 120.000 €

Two bedroom apartment for sale at the beginning of Dritan Hoxha Street in Tirana. It is situated on the 5-th floor of ...

Apartment for sale in the center of Tirana city.
Te apartment is located behind the Circus in Tiran
For Sale 1213-14b 120.000 € €

Apartment for sale in the center of Tirana city. Te apartment is located behind the Circus in Tirana. Situated on the ...

Two bedroom apartment for sale in the Botanical Garden area in Selite e Vjeter street in Tirana, Alb
For Sale 619-22S 120.000 €

Two bedroom apartment for sale in the Botanical Garden area in Selite e Vjeter street in Tirana, Albania. It is ...