Two bedroom apartment for sale close to Zogu i I Boulevard in Tirana, Albania

ID TRS-221-5D
Type Apartment
Status For Sale
Price € 108.000
Floor 2
Surface m2 90.7
Bedrooms 2
Bathrooms 1
Balcony 2
Parking No
City Tirana
Address Rruga Hamdi Shijaku

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Shijaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitin 2003 pa ashensor.
Ka nje siperfaqete brendshme prej 90.7 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet.
Shtepia ofrohet e pamobiluar pervec pjeses se kuzhines qe eshte e rinovuar kohet e fundit.
Orientohet nga veri-perendimi dhe jug-lindja.
Apartamenti ka nje organizim te mire te dhomave dhe tualeti eshte I pajisur me dritare.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne Bulevardin Zogu i I, rrugen e Fortuzit etj.
I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 108.000 Euro

Property location in map

Our contacts

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Inquire about this property

Apartment for sale close to Avni Rustemi Square in Tirana.

It is situated on the 3-rd floor of a
For Sale 317-8L 120.000 €

Apartment for sale close to Avni Rustemi Square in Tirana. It is situated on the 3-rd floor of a new building close ...

Two bedroom apartment for sale in Lidhja e Prizrenit Street in Tirana. The apartment is located on t
For Sale 1213-53b 117.000 €

Two bedroom apartment for sale in Lidhja e Prizrenit Street in Tirana. The apartment is located on the 3-rd floor in an ...

Two bedroom apartment for sale in Arkitekt Kasemi Street in Tirana.

It is located on the 5th (las
For Sale 622-19V 100.000 €

Two bedroom apartment for sale in Arkitekt Kasemi Street in Tirana. It is located on the 5th (last) floor of an ...

Two bedroom apartment for sale in Zogu Zi area in Tirana. The flat is situated on the 12th and last
For Sale 1213-43 115.500 €

Two bedroom apartment for sale in Zogu Zi area in Tirana. The flat is situated on the 12th and last floor of a new ...

Two bedroom apartment for sale in Komuna e Parisit area, in Tish Dahia street in Tirana.

It is lo
For Sale 319-60S 100.000 €

Two bedroom apartment for sale in Komuna e Parisit area, in Tish Dahia street in Tirana. It is located on the 6-th ...

Apartment for sale close to Muhamet Gjollesha Street in Tirana.

It is situated on the 7-th floor
For Sale 316-49b 98.000 €

Apartment for sale close to Muhamet Gjollesha Street in Tirana. It is situated on the 7-th floor in a new complex of ...

Apartment for sale in Muhamet Gjollesha Street in Tirana.

It is situated on the 7-th floor in a b
For Sale 1115-25b 100.000 €

Apartment for sale in Muhamet Gjollesha Street in Tirana. It is situated on the 7-th floor in a building, built in ...

Two bedroom apartment for sale in Reshit Petrela street in Tirana.
It is located on the 11-th floor
For Sale TRs-1019-87T 110.000 €

Two bedroom apartment for sale in Reshit Petrela street in Tirana. It is located on the 11-th floor of a new building ...