Two Storey Vila for rent in Sauk, Tirane (TRR-917-3K)

ID TRR-917-3K
Type Villa
Status For Rent
Price € 2500 Euro
Surface m2 520 m2
Bedrooms 0
Bathrooms 0
Balcony 0
Parking No
City Tirana
Address Rruga e Elbasanit, Sauk

Vile moderne 2-kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej  m2 dhe nje oborr prej 500 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e shperndare ne dy kate nga m2  dhe bodrum.

Te dyja katet kane nje organizim te njejte ne :

Sallon te madh, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.

Vila ofrohet e mobiluar me nje mobilim te ri dhe modern.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Salloni, kuzhina dhe dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Ne bodrum gjendet nje hapesire e ndare ku perdoret per lavanderi dhe njesi qendore per menaxhimin e sistemit elektrik dhe depozitave te ujit.

Vila ofron siguri te larte, me kamera ku ne porten hyrese eshte edhe kabina e ndertuar posacerisht per truprojen.

 

Cmimi 2500 Euro/muaj.

 

Property location in map

Our contacts

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Inquire about this property