Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-918-35d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-918-28d) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 142 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ...

Garsoniere me qera mujore prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-27E) Cmimi:500 Euro

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 e cila perfshin nje kuzhine se bashku me ambient ngrenie, nje dhome gjumi, nje korridor, dhe n...

Apartament duplex 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-918-24E) Cmimi:690 Euro

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 127 m2, e cila ofron nje ambient ndenje, gatimi dhe ngrenie dhe nje tualet ne katin e p...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-918-23L) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, dho...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Mozaikut te Tiranes (TRR-918-21L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashesnor. Ofron siperfaqe totale prej 75 m2, organizohet ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet, ...

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit Europian ne Tirane (TRR-918-20L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane rruges se Kavajes. Ofron siperfaqe totale prej 70 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor...

Apartament duplex me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-918-17S) Cmimi:850 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese kater kateshe, me hyrje te vecuar. Ka nje siperfaqe prej 240 m2 ndertim dhe nje oborr t...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-918-16E) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera modern ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje Kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 130 m2, e cila shperndahet ne nje soxhorno qe perfshin e...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-918-10L) Cmimi:560 Euro

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi  te ri pallatesh prane rruges kryesore. Ka siperfaqe totale prej 107 m2 dhe ndahet ne dhome...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes ne Tirane, (TRR-918-9d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentin eshte 85 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-918-8d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballko...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-313-24)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:300 euro

Ambjent dyqani per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane(TRS-313-25)
Tirane,Albania

Ambjent dyqani ne shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Dyqani...

Cmimi:300.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-313-26)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:74.000 euro

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRS-313-27)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe ne shitje pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Trualli...

Cmimi:490.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Komune te Parisit ne Tirane(TRS-313-28)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartame...

Cmimi:85.000 euro