Apartament me qira Tiranë

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te
  Me Qira 814-34j 290 €

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete te qytetit dhe mjaft te njohur. Prane rruges kryesore te Myslym Shyrit dhe ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje p
  Me Qira 1219-55L 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore. Shtepia ka siperfaqe totale prej 90 m2 ...

Apartament 3+1 me qira prane Shkolles se Mesme te Gjuhe te Huaja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te
  Me Qira 621-22V 500 €

Apartament 3+1 me qira prane Shkolles se Mesme te Gjuhe te Huaja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pa
  Me Qira 621-21V 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Me  nje siperfaqe rreth 130 m2, ndahet ne sallon se bashku me ...

Apartment ne shitje Tiranë

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pal
  Në Shitje 621-19V 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 79 m2 te ndare ne sallon, aneks kuzhine, 2 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te
  Në Shitje 621-15V 107.350 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ndodhet ne katin e 6. Me nje siperfaqe totale rreth ...

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga komplekset ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Eshte i pozicio
  Në Shitje 621-13V 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga komplekset ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 8 te nje ndertese te re, te pajisur me ashensor. Duke patur nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Banesa p
  Në Shitje 521-28V 60.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te vjeter, i cili nuk eshte ...

Vilë me qira Tiranë

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuar
  Me Qira 621-11A 3300 €

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane. E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuara te kesaj zone, e sapo perfunduar dhe e ndertuar me cilesi te larte ndertimi, kjo ...

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
E ndare ne 3 kate
  Me Qira 621-10V 5000 €

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi prane rruges se Elbasanit ne Tirane. E ndare ne 3 kate, trualli i shtepise ka nje siperfaqe rreth 789 m2, me siperfaqe ndertimi rreth 543 ...

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane.

Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ek
  Me Qira 115-49b 1800 €

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ekonomik. Me nje siperfaqe toke 220 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 600 m2 ndahet ne ...

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Eshte e organizuar me bodrum nentoke, sallon
  Me Qira 621-5V 2300 €

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Eshte e organizuar me bodrum nentoke, sallon ne katin e pare, dy dhoma gjumi dhe banjo ne katin e dyte dhe ne kuzhine, banjo dhe ...

Zyre me qira Tiranë

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Nd
  Me Qira 621-14V 400 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese te re. Organizohet ne 3 ambiente, 2 banjo, ...

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rru
  Me Qira 1019-52L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, 2 ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Zyra ben pjese ne nje
  Me Qira 621-2V 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane. Zyra ben pjese ne nje pallati te ri te pajisur me ashensor, e cila ndodhet ne katin e pare te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
  Me Qira 521-36V 1100 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ri, e cila eshte e pajisur me ashensor. Siperfaqja prej 100 m2 ...

Prona te tjera te reja

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne kati
  Me Qira 621-20V 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje ambient open ...

Dyqan me qira prane rruges se Ambasadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin bodrum te nje pallati te
  Me Qira 621-12V 650 €

Dyqan me qira prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin bodrum te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 85.5 m2 e cila perfshine 3 ambiente, tualet dhe ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te n
  Me Qira 621-9V 1200 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2-kateshe, me nje siperfaqe prej 360 m2. Ambienti ofrohet i ...

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siper
  Në Shitje 621-7V 600.000 €

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siperfaqja e truallit eshte 154 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte rreth 439 m2, te ...