Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit te Tirane (TRR-719-31T) Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte I organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-719-25T) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 231 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon te madh, kushine te ndare, 3 dhoma g...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-719-22L) Cmimi:330 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, t...

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRR-719-19a) Cmimi:1150 Euro

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron siperfaqe 113 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, ballkon qe kane akses 2 dhomat ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-719-18L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte mjaft mire e shfrytezueshme ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-719-15T) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte I organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-719-14T) Cmimi:370 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshe i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 bal...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-719-9S) Cmimi:230 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-719-7T) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-719-5S) Cmimi:450 Euro

Dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dh...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Artan Lenja ne Tirane (TRR-719-3L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri brenda kompleksit. Ofron siperfaqe totale prej 90.9 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi matrimoniale, 2 t...

Apartament 2+1 me qera prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-719-2T) Cmimi:1650 Euro

Apartament luksoz me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale banim prej 160 m2 dhe 100 m2 ballkon. Shtepia eshte e organizuar ne: sallon se...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-113-1)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:400

Vile me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRR-113-2)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Vila ndodhet ...

Cmimi:2000

Apartament 2+1 per shitje ne qender te qytetit te Shkodres, (SHS-113-1)
Shkoder,Albania

Apartament per shitje ne qender te qytetit te Shkodres. Me nje siper...

Cmimi:43.000

Vile me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-113-4)
Tirane,Albania

Vile me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane. Ka nje siperfaqe pr...

Cmimi:10.000

Magazine me qera ne Vaqarr, Tirane, (TRR-113-5)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne Vaqarr te Tiranes. Me nje siperfaqe ndertimi pre...

Cmimi:3500