Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-419-50S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 84 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet,...

Apartament 3+1 me qera pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane (TRR-419-48a) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres, ne Long Hill Residence. Pozicionohet ne katin e dyte  me nje pamje te hapur perpara duke krijuar  nje peisazh te bukur dhe relaksues. Siperfaqe...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-419-46S) Cmimi:360 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne rrugen Derhemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 e organizuar ne sallon, ambient ngrenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-45T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gj...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-419-39S) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe b...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-35S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter ne rrugen kryesore. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 e organizuar ne sallon, dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, d...

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-419-34S) Cmimi:900 Euro

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate, te kompleksi Gjelberimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 210 m2 e organizuar ne sallon te madh, aneks gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualet...

Garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-419-32S) Cmimi:750 Euro

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga kati i dyte deri ne katin e katert te nje pallati te ri. Apartmantet ofrohen totalisht te mobiluara dhe arreduara me n...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-419-28S) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-419-26L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, dhome lavanterie me ...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-419-24S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ko...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-419-23S) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Kasharit ne Tirane, (TRR-418-31d)
Tirane,Albania

Vile me qera prane qendres Pajtoni ne rrugen Beshku ne zonen e Kasha...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane (TRS-418-32L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:54.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-418-34d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartame...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor keko ne Tirane (TRS-418-35L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:55.000 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-418-36L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Pozicionohet ne katin...

Cmimi:350 Euro