Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-53b) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri ne nje nga pikat me strategjike te qytetit. Me nje siperfaqe prej 125 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gj...

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-216-49b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete ne nje pallat te ri te sapoperfunduar. Apartamenti ka siperfaqe prej 104 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, koridor, ...

Apartament 2+1 shume prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRR-216-41K) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamid Shijaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire banimi prej 85 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me k...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-216-39K) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor brenda nje kompleksi te sapoperfunduar. Me nje hapesire prej 125 m2 ofrohet:  Dhome ndenje, kuzhine...

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-216-38K) Cmimi:650 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 96 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 2 + 1 me qera afer kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-216-36b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 90 m2 ambienti ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, ballkon dhe 2 tualete....

Apartament 2 + 1 me qera prane bllokut te vilave ne Selite (TRR-216-29b) Cmimi:223 Euro

Apartament me qera prane rruges Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile buze rruge kryesore. Apartamenti ka siperfaqe banimi prej 100 m2 dhe oborr rreth 30 m2 te cilen ju mund ta shfrytezoni edhe per parkim maki...

Apartament 1 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-216-28b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 76 m2 banesa ndahet ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, dhome, koridor, ballkon dhe tualet....

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-216-25b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 98 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, koridor, 2 tualete dhe...

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-216-24b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 68 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, dhome, koridor, tualet dhe...

Apartament 3 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-216-22b) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit. Me nje siperfaqe prej 150 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 3 dhoma, 2 tualete, ball...

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-216-19b) Cmimi:900 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 173 m2 banesa ndahet ne sallon te madh, dhome me vete per kuzhinen, 3 dhoma, 2 tualete, ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRS-1016-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. ...

Cmimi:140.000 Euro

Vile per biznes me qera prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRR-616-52b)
Tirane,Albania

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Qytet Studenti ne Tirane (TRR-616-53K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Apartament 1+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-716-1K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Aparta...

Cmimi:85.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane Univeristetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRR-716-2K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Nderti...

Cmimi:300 euro