Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-1215-63K) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Me nje hapesire banimi prej 85 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-62K) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 80 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi,...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-60b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ko...

Apartament 1 + 1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1215-55K) Cmimi:450 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ri 4 katesh me mundesi parkimi perpara objektit te perfshira ne cmim. Me hapesire banimi prej 53 m2 ofron; dhome n...

Apartament 3 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1215-53b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth viteve 2000. Me nje siperfaqe prej 170 m2 banesa ndahet ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, korido...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1215-52b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sal...

Apartament 2 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1215-51b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 110 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe ...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1215-49b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, prane parkut Rinia. Me nje siperfaqe prej 80 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine e cila eshte vendosur ne koridor, 2 dhoma ku n...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-1215-45b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka siperfaqe banimi prej 75 m2 dhe siperfaqe v...

Apartament 2+1 me qera ne afersi me Ambasaden Amerikane ne Tirane (TRR-1215-41K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re pa ashensor. Me nje hapesire banimi prej 140 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim prane Unazes se Vogel ne Tirane (TRR-1215-39b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ju ofron siguri, administrim, ashensor dhe mundesi per parkim makine ne oborrin tij pa pagese. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1215-35K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 60 m2 hapesire banimi ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane , (TRS-1213-33b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje te Sheshi Rilindja ne Tirane, ose zona e n...

Cmimi:68.000

Apartament 1+1 per shitje tek zona e Freskut ne Tirane, (TRS-1213-35b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Kuka prane restorant Frek...

Cmimi:550 /m2

Dyqan per shitje ne rruge kryesore ne zonen e Freskut ne Tirane , (TRS-1213-36b)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Ambjenti...

Cmimi:87.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane , (TRS-1213-37b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane, prane Re...

Cmimi:550 /m2

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-1213-38j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:350 euro