Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Vlore

Apartamente moderne per shitje ne Radhime ne dalje te Vlores (VLS-1214-1b) Cmimi:46.500 Euro

Apartamente 2+1 dhe 1+1 per shitje ne bregdetin e bukur te Radhimes. Aktualisht jane 2 pallate te cilat kane apartamente dhe ambjent biznesi per shitje. Njeri prej tyre ka perfunduar plotesisht ndersa ne tjetrin po vazhdojne ende punimet....

Toke ne shitje ne Orikum, Vlore (VLS-1014-1j) Cmimi:100.000 euro

Toke Are ne shitje ne qytetin e Orikumit.Toka ka nje siperfaqe prej 3700 m2, te pozicionuar 1 km larg ne vije ajrore nga deti. Sic mund ta shihni dhe ne foto, zona eshte populluar dhe jane ndertuar vila ne te.Shume prane tokes do...

Truall ne shitje te Uji i Ftohte ne Vlore, Shqiperi (VLS-714-1j) Cmimi:824.000 Euro

Toke ne shitje ne Jonufer, Uji i Ftohte, Vlore. Trualli pozicionohet shume prane rruges kryesore, 60m larg vijes bregdetare. Ka nje siperfaqe prej 412m2 ne koder, duke ofruar pamje shume te bukur te Rivieres Shqiptare. Ne t...

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore, (VLS-313-1) Cmimi:52.000 euro

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje kompleks pallatesh te ri, me siperfaqe 73m2. Apartamenti eshte i shperndare ne sa...

Apartament 1+1 me qera ne Vlore , (VLR-1012-3) Cmimi:290 €

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine tualet dhe ballkon me pamje nga...

Apartament per shitje ne Skele, Vlore, (VLS-1012-2) Cmimi:49.000 €

Shitet Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine, tualet dhe ballkon me pamje nga deti...

Vile ne shitje ne qender te Vlores, ne lagjen Bashkimi, (Vls-1012-1) Cmimi:750.000 €

Vile per shitje ne qender te Vlores. E pershtatshme per cdo lloji aktiviteti. Katet e para dyqan, ndersa katet e siperme jane te banuara. Me nje siperfaqe ndertimi pre...

Vile ne shitje ne Vlore, (VLS-812-2) Cmimi:100.000 €

Shitet  nje siperfaqe toke dhe objekti (Vile) qe ndodhet ne te,ne kodrat mbi qytetin e Vlores. Siperfaqja eshte mbi 700 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethua...

Toke ne shitje ne Vlore, me pamje te mrekullueshme, (VLS-812-1) Cmimi:75.000 €

Shitet  nje siperfaqe toke ne kodrat mbi qytetin e Vlores, ne rrugen Kanin-Vlore. Siperfaqja eshte 1500 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Ne pron...

Apartament per shitje ne Vlore afer Rivieres, (VLS-712-1) Cmimi:500 €/m2

Apartament per shitje ne Vlore, pallat I ri me pamje te mrekullueshme. ...

Apartament me qera per periudhen e plazhit ne Vlore, (VLR-512-2) Cmimi:300 €

Apartament me qera ne Vlore tek lagjia Pavaresia. Deshironi te kaloni pushime te bukura por ne te njejten kohe te ndjeheni si ne shtepi, atehere ju japim rastin te merrn...

Apartament me qera per periudha afatshkurtra ne Vlore, (VLR-512-1) Cmimi:300€

Apartament me qera ne Vlore tek lagjia Pavaresia. Deshironi te kaloni pushime te bukura por ne te njejten kohe te ndjeheni si ne shte...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1217-4L)
Tirane,Albania

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Ndodhet ne kat...

Cmimi:300 Euro

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes (TRR-1217-5R)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane prokurorise se Tiran...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-1217-6R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane Shkolles s...

Cmimi:52.000 euro

Magazine dhe zyre me qera prane zones se Vores ne Tirane (TRR-1217-7L)
Tirane,Albania

Magazine dhe zyre me qera ne ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane. Pozi...

Cmimi:11.280 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-8L)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:2000 Euro