Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Vlore

Apartament ne shitje tek ish Fabrika e Orizit ne Vlore, (VLS-101-11) Cmimi:400 €/m2

Apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2 dhe 27 m2 verande e organizuar me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi, dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit. Apartamenti es...

Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10) Cmimi:1800 €/m2

Vlore, njesi komerciale 91.5 m2, Kompleksi “Marina, ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese tete kateshe prane shkolles se Marines ne Vlore. Ambjenti disponon hyrje te v...

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9) Cmimi:Okazion-Deal

NJE SUPER OFERTE apartamente me CERTIFIKAT PRONSIE TE RREGULLETE Vlore, Apartament 2+1. Shitet njesi rezidenciale e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, ba...

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8) Cmimi:Okazion-Deal

Vlore, Apartament 67 m2, tek Uji i Ftohte.  Apartament 1+1 ne katin e dyte banim te nje prej rezidencave me te reja qe eshte ne ndertim ne qytetin e Vlores. Objekti...

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7) Cmimi:Okazion-Deal

. -Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. Orientim nga perendimi, ...

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6) Cmimi:400 €/m2

Shitet Apartament 2+1. Njesi rezidenciale me siperfaqe 104 m2 dhe 23 m2 verande e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, dhe dy banjo. Ndodhet ne katin e VI ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kalaja ne Vlore, (VLS-101-5) Cmimi:900 €/m2

Apartament i ri te Kalaja ne Vlore 131.25m2, a large living and dining area, three bedrooms, 2 bathrooms and a balcony me pamje nga deti me orientim nga Radhima, pjese e nje...

Garsoniere ne shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-4) Cmimi:470 €/m2

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  garsoniere ne shitje. Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe te paguani ngada...

Dyqane per shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-3) Cmimi:1500 €

Dyqane per shitje ne qender te Vlores tek lagjia Pavarsia afer Parkut Rinia. Nje kompleks pallatesh ne ndertim ju jep mundesi tani te merrni dyqanin tuaj duke e perzgjedhur ...

Apartament 2+1 ne shitje ne qytetin e Vlores, (VLS-101-2) Cmimi:470 €/m2

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepine tuaj ne nje qytet bregdetar.Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe t...

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1) Cmimi:470 €/m2

 Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepine tuaj ne nje qytet bregdetar....

Per SHITJE, Apartamente lluksoze ne Vlore tek Uji i Ftohte, me HIPOTEKE (VLS-1002) Cmimi:83,000-240,000€

Ky eshte padyshim kompleksi me Cilesine me te Larte ne Vlore! Nje nga te vetmit me Hipoteke. Objekti ndodhet tek zona e Ujit te Ftohte, prane plazhit me te frekuentuar te Vlores. 2 minuta ne kembe larg detit. Me garazh me dere me...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane , (TRS-212-1)
Tirane,Albania

Shitet, ambient me siperfaqe 140 m2, me hipoteke, pallati 13 katesh,...

Cmimi:190.000 €

Zyre per shitje afer Gjykates se Larte ne Tirana , (TRS-212-2)
Tirane,Albania

Shitet ambient per zyra me siperfaqe 30 m2, me hipoteke, pallati 13 ...

Cmimi:60.000 €

Toke per shitje ne Lunder, ne Tirane , (TRS-212-3)
Tirane,Albania

Shitet toke ne Lunder vetem 50 m larg nga kompleksi Blur, me nje ...

Cmimi:75.000 €

Dyqan me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-212-4)
Tirane,Albania

Nje hapesire e perkryer per dyqan ne nje nga ndertesat me te reja dh...

Cmimi:1500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut, Tirane ,(TRR-212-5)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut ne T...

Cmimi:500 €