Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-716-51K) Cmimi:220.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Kompleksit Halili. Ka nje siperfaqe banimi prej 72.11 m2 te shperndare ne dhome ndenje b...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-716-50b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ushtarit te Panjohur. Ka siperfaqe prej 98 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, ballkon, koridor...

Zyre me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane (TRR-716-49K) Cmimi:1500 euro

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor te personalizuar shume prane zones se Bllokut. Ka nje hapesire te madhe prej 210 m2 te shperndare ne nje sallon te madh me 4...

Apartament dupleks per shitje prane kryqezimit te Pallatit me Shigjeta ne Tirane (TRS-716-48b) Cmimi:45.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Skender Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 50 m2 te ndare ne 2 kate si me poshte: Ne katin perdhe do te gje...

Godine 5 kateshe per shitje prane Shkolles Andon Z.Cajupi in Tirana (TRS-716-47K) Cmimi:750.000 euro

Objekt 5 katesh per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ka nje hapesire prej 678 m2 te shperndare ne 5 kate ku: Kati perdhe 118 m2 te organizuar ne dy apartamente 1+1 dhe verande. Kati i pare ka nje hapesire p...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-716-46b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bilal Xhaferri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter, prane Liqenit Artificial. Ka siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gj...

Vile 3 - kateshe per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-716-45b) Cmimi:170.000 Euro

Vile per shitje ne rrugen Fiqiri Basha ne Tirane. Pozicionohet ne nje bllok vilash, disa metra larg rruges kryesore. Vila ka siperfaqe oborri prej 148.4 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 229.8 m2 te organizuar si me poshte: Ka...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-716-44b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane kompleksit Dinamo dhe qendres Nobis. Siperfaqja e baneses eshte 109 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-716-43K) Cmimi:240 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume prane Xhamise se Tabakeve. Ka nje hapesire banimi prej 78 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur m...

Vile 1 kateshe per shitje prane Unazes se Re ne Tirane (TRS-716-42K) Cmimi:82.000 Euro

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 te mbjellur me peme te ndryshme. Ka nje hapesire banimi prej 120 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-716-41K) Cmimi:85.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane Institutit te Higjenes. Ka nje hapesire prej 71.2 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitu...

Vile 2 - kateshe me qera brenda bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-716-40b) Cmimi:4500 Euro

Vile me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore brenda bllokut te ambasadave. Ka siperfaqe oborri prej 415 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 549 m2 te ndare si me poshte: Bodrumi perfshin 2 dhoma ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-813-5)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:700 euro

Apartament 1+1 afer qendres Globe ne Tirane (TRS-1015-41K)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane Apartamen...

Cmimi:83.000 Euro

Vile me qera te Vilat Gjermane ne Tirane, (TRR-813-6)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane vilave Gjermane. V...

Cmimi:1000

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-813-7)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Megjithese...

Cmimi:300 euro

Vile 2 kateshe me qera per biznes ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane (TRR-813-8)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera per biznes prane Fakultetit te Shkencave te N...

Cmimi:3000 euro