Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Vile 4-kateshe me qera afer Qendres se Tiranes (TRR-818-31L) Cmimi:6500 Euro

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 1350m2 nga te cilat 350 m2 eshte oborr dhe 1000 m2 ndertim i ndare si me poshte: Kati 1-re 150 m2 ofron 3 zyra pune te mobiluara, dhome mbledhje, kar...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-818-30E) Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t dhe te fundit te nje vile. Siperfaqja rreth 70 m2 organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dhome gjumi, korridor dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-818-29E) Cmimi:280 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te vjeter. Siperfaqja rreth 70 m2 organizohet ne nje dhome ndenje e perbashket me kuzhinen, dhome gjumi, korridor, ...

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-818-28E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje kompleksi te ri banimi. Siperfaqja prej 100 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ball...

Apartament 2+1 me qera prane Universiteti Euoropian te Tiranes, (TRR-818-27d) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 102 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine ten dare, dy dhoma gjumi, ballkon, koridor dhe tual...

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-818-26d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 95 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete ballkon dhe k...

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-818-25L) Cmimi:1.300.000 Euro

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane Ndodhet buze rruge kryesore te aksit Vore-Fushe Kruje. Ofron siperfaqe totale prej 20.000 m2. Toka mund te ndahet ne dy pjese me te vogla. Eshte shume e favorshme...

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-818-24E) Cmimi:180 Euro

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ambienti ka nje siperfaqe prej 20 m2 dhe eshte nje hapesire e perbashket, ka edhe nje tualet. Hapesira mund te perdoret per lloj...

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Peze-Helmes ne Tirane (TRS-818-23L) Cmimi:96.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 255.5 m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte: Kati perdhe me siperfaqe 111.30 m2 eshte bosh dhe mund te perdoret si  ...

Apartament 2+1 modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-818-22L) Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 136 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi matr...

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane, (TRR-818-21d) Cmimi:1000 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Riza Kasemi ne Tirane. Vila ka siperfaqe 240 m2 dhe oborr 600 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate ku. Kati i pare ka sallon, kuzhine, tualet dhe nje dhome. Kati...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-818-20E) Cmimi:75.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale eshte 82 m2 dhe perfshin nje shtese prej 12 m2 e cila eshte ndertuar me marreveshje nga t...

Apartament 3+1 per shitje afer qendres se Tiranes, (TRS-1216-53d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne fillimin e  rruges Mine Peza ne Ti...

Cmimi:110.000 euro

Apartament dupleks me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-117-1L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-117-2K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:203.000 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-117-3L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ka siperfaqe...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-117-4L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:350 Euro