Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -135 m2
Cmimi - 240.000 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane , (TRS-1013-47)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur.

Me nje siperfaqe prej 135 m2 te brendshme dhe me nje shperndarje perfekte ofron sallon i madh bashke me zonen e ngrenjes, kuzhine e ndare e pajisur me dritare, 3 dhoma gjumi , 2 banjo, dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte plot drite natyrale duke i rene dielli  pjesen me te madhe te dites, orientimi eshte jug perendim.

Pjeserisht e mobiluar ,duke futur ne mobilim, 1 dhome gjumi , divan kend, kuzhine por pa elektroshtepiaket, kondicioner ne cdo dhome, te gjitha keto mobilje jane te reja dhe te paperdorura.

Bashke me apartamentin vijne edhe nje hapesire parkimi per 2 makina, hapesira eshte e mbyllur sic shihet ne fotot meposht.


Cmimi 240.000 €

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1214-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-414-20b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 euro

Zyra me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-414-23b)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zona ne te cilen ndo...

Cmimi:1200 Euro

Dyqan me qera te Kryqezimi i 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-414-55j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi me qera prane Kryqezimit te 21-Dhjetorit ne Tirane. ...

Cmimi:6500 Euro

Apartament 1+1 ne shitje prane restorant Freskut ne Tirane (TRS-414-24b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje prane restorant Freskia ne Tirane. Apar...

Cmimi:28.000 Euro