Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -132 m2
Cmimi - 670 /m2 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane , (TRS-1213-24b)

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, perkatesisht rruga me emrin Albanopoli.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 132 m2 dhe ndahet ne sallon te madh, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe te mire punuar.

Punimet e brendshme jane shume te mira te bera nga vet pronari.

I gjithe apartamenti ka ndricim te mire. Ofrohet i pamobiluar pervec  1 kondicioner dhe kuzhines.

Gjithashtu shitet edhe nje garazh qe eshte blere bashke me apartamentin, garazhdi ka vleren 10.000 €.


E pajisur me hipoteke.


Cmimi 670 €/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartamente per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit, ne vije te pare, pamje nga deti (DRS-1002)
Durres,Albania

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIP...

Cmimi:1100 per/M2

Apartamente per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | Pallat i ri | Ne vije te pare bregdeti (DRS-1003)
Durres,Albania

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIP...

Cmimi:950/m2

Apartament per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | me HIPOTEKE | vije e pare bregdeti (DRS-1004)
Durres,Albania

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIP...

Cmimi:800/m2

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi nje dyqan 490m2 + garazh/magazine 660 m2 + oborr 20...

Cmimi:Store=1,500/m2 | Garage+Yard=500,000

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000 ose 400/m2 (DRS-1006)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme, me CMIME ...

Cmimi:18,000 or 400/m2