Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -89 m2
Cmimi - 3000 Euro / m2 €
Lloji i prones -Apartament

Zyre/Apartament per shitje te Liqeni Artificial ne Tirane, (TRS-414-62a)

Zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e trete nga toka te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur ne hyrje te Parkut te madh te Tiranes.
Me nje siperfaqe prej 89 m2 ofron nje ambjent te hapur per zyre, tualet dhe ballkon.
Dritaret zene nje pjese te madhe te ketij ambjenti duke bere qe gjate gjithe dites te kete drite natyrale te bollshme gjithashtu dhe nje pamje te mrekullueshme nga  parku dhe liqeni artificial i Tiranes, orientimi eshte jug perendim.
Pallati ofron administrim, ashensor shume te mirembajtur , kamera sigurie 24 ore, parking te nendheshem me pagese ekstra.
Ideale per ata qe duan nje zyre te qete te mire pozicionuar dhe me ajer te paster.
E pajisur me hipoteke.


Cmimi 3000 €/m2 I negociushem

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-814-10j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:500 euro

Ambjent per zyra me qera prane 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-814-11j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apa...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 i pamobiluar me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-814-13j)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartame...

Cmimi:650 euro

Apartament luksoz me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-814-14K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Banesa ndodh...

Cmimi:2500 euro

Apartament per biznes dhe banim per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-916-18K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Apartam...

Cmimi:80.000 euro