Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -63 m
Cmimi - Okazion- Deal €
Lloji i prones -Apartament

Apartamente 1+1 per shitje ne Tirane,tek Unaza e madhe, prane Astirit, (TRS-101-40)

 Apartamente 1+1 prane KMY ne Yzberisht. Pallati sapo ka perfunduar dhe ju jep mundesine te prenotoni shtepine tuaj. Ndertimet me nje cilesi te larte dhe kujdes te vecante ne te gjitha detajet.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1215-43b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fundin e rruges Pjeter Bogdani ne Tirane. ...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRS-1215-44K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane Shtepia ndo...

Cmimi:76.000 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-1215-45b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit, te vilat Gjermane ne Tirane (TRS-1215-46b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:288.800 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1215-47b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:117.600 Euro