Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -132 m2
Cmimi - 1500 €
Lloji i prones -Zyre

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-93)

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri afer shkolles Petro Nini Luarasi. E ndertuar dhe dizegnuar me me cilesi te larte dhe me shume stil. Ndodhet ne katin e dyte te kesaj ndertese me siperfaqe 130 m2 . Mund te perdoret per zyra ose per klinik dentare, sallon bukurie etj.

Cmimi 1500 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-1215-27b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:4000 Euro

Ambjent per zyre afer rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-1215-28K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1  per zyre ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Zyra...

Cmimi:220 euro

Ambjent per zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1215-29b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndo...

Cmimi:500 Euro

Ambjent me qera ne afersi te zones se Selvise ne Tirane (TRR-1215-30K)
Tirane,Albania

Ambjent me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Ambjenti ndodhet n...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-1215-31K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Apartam...

Cmimi:110.000 euro