Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -132 m2
Cmimi - 1500 €
Lloji i prones -Zyre

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-93)

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri afer shkolles Petro Nini Luarasi. E ndertuar dhe dizegnuar me me cilesi te larte dhe me shume stil. Ndodhet ne katin e dyte te kesaj ndertese me siperfaqe 130 m2 . Mund te perdoret per zyra ose per klinik dentare, sallon bukurie etj.

Cmimi 1500 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1015-39b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. ...

Cmimi:350.000 Euro

Toke me qera prane zones se Kasharit ne Tirane (TRR-1015-40b)
Tirane,Albania

Toke me qera prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Pozicionohet buz...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1015-44b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane (TRR-1015-46K)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane Zyra ndodhet ne ka...

Cmimi:300 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1015-47b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:125.000 Euro