Zyra Me Qira Tirane

Nje perzgjedhje e opsioneve per zyra me qera ne qytetin e Tiranes dhe ne rrethina . Te listuara me poshte do te gjeni variante nga zyra te vogla te mobiluara e deri ne zyra te medha ne ndertesat e vecanta ne Tirane si Kullat binjake , ETC , Aba Center etj. Klikoni mbi njerin nga artikujt dhe do te gjeni te gjithe informacion mbi ate prone te paluajteshme . Ne rast se kerkesa juaj lidhet me nje zone te caktuar te qytetit atehere kerkoni nepermjet " Kerko ne Harte " ne menune kryesore ose na kontaktoni nepermjet faqes Kontakt.

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 217-46L 550 €

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 140m2 eshte mjaft mire e organizuar ne 4 ambiente zyre, koridor, 2 tualete dhe ballkoni qe ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze
Me Qira 619-15S 600 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne 3 ambiente, korridor, 2 ballkone dhe tualet. Apartamenti ofrohet i pamobiluar ne ...

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.
Me Qira 719-48S 1800 €

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 145 m2 e organizuar ne 3 ambiente, kuzhine, 2 tualete dhe recepsion. Zyra ofrohet e mobiluar me nje stil te vecante te punuar ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallat
Me Qira 220-37H 350 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 74 m2 dhe eshte e organizuar ne 3 ambiente zyre dhe nje tualet. Ambienti ofrohet i mobiluar ne stil ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajis
Me Qira 921-7V 170 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.  Siperfaqja prej 21 m2 e zyres ndahet ne 1 ambient, korridor, ballkon dhe tualet.  Ofrohet e pamobiluar dhe eshte ne gjendje ...

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 921-4V 400 €

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.  Siperfaqja prej 94 m2 organizohet ne 3 ambiente, dy tualete, depo dhe ballkon.  Zyra ofrohet e pamobiluar, dyshemeja eshte e shtruar me ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te popullu
Me Qira 921-3V 220 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te populluar. Ka nje siperfaqe prej 37 m2 te organizuar ne 1 ambient zyre dhe banjo.  Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte e pershtatshme per nje ...

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 919-42T 1800 €

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor buze rruges kryesor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 280 m2 dhe eshte i organizuar ne: ambient i hapur, 2 ambiente zyrash, ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hapesira eshte pjese e nje pallati te ri me
Me Qira 921-2F 2200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Hapesira eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, e vendosur ne katin e dyte. Zyra ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe 75 m2 siperfaqe verande me pamje te hapur. Ambienti ofrohet i mobiluar me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 921-1F 2200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e ish Bllokut. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 me verande prej 100 m2. Ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 186 m2 te organizuar ne: 4 zyra te ndara, 1 kend kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Ofrohet totalisht i ...

Zyre per qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 4-kates
Me Qira 821-45V 5000 €

Zyre per qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 4-kateshe. Ka nje siperfaqe prej 168.7 m2 te organizuar ne 5 ambiente zyrash, ambient ngrenie, tualet dhe korridor. Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe mjaft i ...

Ambient zyrash me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te
Me Qira 821-44F 2000 €

Ambient zyrash me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 dhe eshte i organizuar ne formen e nje dupleksi me shkalle te brendshme. Eshte i ndare ...

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne kati
Me Qira 821-22F 315 €

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e pare. Organizohet ne 3 ambiente te vogla te ndara me mure te cilat perfshihen ne nje siperfaqe prej 42 m2. Zyra ofrohet e pamobiluar, ndricohet me ...

Zyre me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Pallati ne te cilen ndodhet ambienti esh
Me Qira 821-8V 350 €

Zyre me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pallati ne te cilen ndodhet ambienti eshte i ri dhe i ndertuar ne vitin 2020, i cili pozicionohet ne katin e 3-te. Siperfaqja e zyre eshte 70m2 e cila perfshine 2 hapesira per zyre, banjo dhe ...

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne nje
Me Qira 821-2F 1200 €

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat ekzistes prane me zonen e 21 Dhjetorit, ne katin e dyte. Ka nje siperfaqe prej 140 m2 e cila organizohet ne 4 hapesira per zyra, korridor dhe 2 ...

Apartament 3+1 per ambient zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 721-35F 400 €

Apartament 3+1 per ambient zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne 3 ambiente, sallon, kuzhine te vecuar nga salloni, 2 banjo, 2 korridore dhe nje ...

Ambient zyrash open space me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e trete t
Me Qira 220-21D 5000 €

Ambient zyrash open space me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese biznesi. Ka nje siperfaqe prej 375 m2 e organizuar ne nje ambient open space, lehtesisht e modifikueshme ne preferencat e klientit Zyra ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre b
Me Qira 221-20D 1400 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre biznesi. Ka nje siperfaqe prej 132 m2 e organizuar ne 3 ambiente, ,2 tualete, 2 ballkone, depo dhe koridor. Ofrohet e pamobiluar dhe shume e ...

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Ka pamje nga rruga kryesore dhe
Me Qira 721-21F 700 €

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Ka pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja prej 141 m2, perfshine ne 2 sallone, nje kuzhine te vecuar nga sallonet, 2 ambiente, 2 ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale 180 m2 ofron : 4 ambjente te
Me Qira 515-35m 800 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Me nje siperfaqe totale 180 m2 ofron : 4 ambjente te ndara , 2 tualete, verande . Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Veranda ka nje siperfaqe 60 m2 me orientim nga jug ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 713-31 2300 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqen prej 223.39 m2 mund ta organizoni ne varesi te biznesit tuaj. Aktualisht ambjenti eshte i ndare ne 7 zyra,dy depo ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ndodhet ne n
Me Qira 721-3V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe modern, ne katin e 12. Me nje siperfaqe te totale prej 167 m2 dhe siperfaqe te brendshme rreth 150 m2,  ambienti ndahet ne 4 ...

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje
Me Qira 315-45b 350 €

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri prane rruges kryesore mundesi reklamimi. Zyra ka siperfaqe prej 92 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente dhe banjo. Ka ndricim te pershtatur ...

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati
Me Qira 621-30V 600 €

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati te ri i cili ndodhet buze rruge. Me nje siperfaqe rreth 102 m2, ndahet ne nje ambient open space dhe 2 tualete. Ofrohet i pamobiluar, i shtruar me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 621-25V 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, ne katin e dyte. Me nje siperfaqe prej 100 m2, ndahet ne 4 ambiente, korridor, banjo dhe tualet. Zyra ofrohet e pamobiluar, ...

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Nd
Me Qira 621-14V 300 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese te re. Organizohet ne 3 ambiente, 2 banjo, korridor dhe ballkon, me nje siperfaqe prej 94.2m2. Ambienti ofrohet i ...

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rru
Me Qira 1019-52L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Ka nje organizim te mire te hapsires se ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Zyra ben pjese ne nje
Me Qira 621-2V 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane. Zyra ben pjese ne nje pallati te ri te pajisur me ashensor, e cila ndodhet ne katin e pare te banimit. Ndahet ne nje ambient te madh open space, 2 zyra me te vogla, ambient ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1100 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ri, e cila eshte e pajisur me ashensor. Siperfaqja prej 100 m2 perfshine 3 ambiente, dy banjo dhe korridor. Zyra ofrohet e pamobiluar ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 700 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane qendres tregtare Toptani. Ka siperfaqe totale prej 85 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, tualet dhe ballkon. Hyrja eshte e rinovuar se ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 260 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50 m2 dhe organizohet ne dy dhoma dhe nje tualet. Ndodhet ne kushte ...

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 521-33A 1500 €

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati te ri dhe modern, duke ofruar nje pamje shume te bukur te Tiranes. Siperfaqja e zyres eshte 167 m2, e ndare ne 4 ambiente, 2 ballkone ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Ambienti nd
Me Qira 521-26V 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tish Dahia ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri, i cili pozicionohet ne katin e dyte dhe eshte i pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe rreth 109 m2 dhe siperfaqe te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara
Me Qira 521-18V 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes, ne katin e dyte te nje pallati te ri, i cili eshte i pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 156 m2, ndahet ne pese ambiente, dy ...

Zyre me qira ne rrugen Musa Agolli ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje
Me Qira 521-10D 700 €

Zyre me qira ne rrugen Musa Agolli ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 170 m2 e cila ndahet si me poshte: Kati II organizohet ne 5 ambiente te mirembajtura, nje tualet dhe nje ...