Zyra Me Qira Tirane

Nje perzgjedhje e opsioneve per zyra me qera ne qytetin e Tiranes dhe ne rrethina . Te listuara me poshte do te gjeni variante nga zyra te vogla te mobiluara e deri ne zyra te medha ne ndertesat e vecanta ne Tirane si Kullat binjake , ETC , Aba Center etj. Klikoni mbi njerin nga artikujt dhe do te gjeni te gjithe informacion mbi ate prone te paluajteshme . Ne rast se kerkesa juaj lidhet me nje zone te caktuar te qytetit atehere kerkoni nepermjet " Kerko ne Harte " ne menune kryesore ose na kontaktoni nepermjet faqes Kontakt.

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferu
Me Qira 422-31S 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes, ne katin e peste te nje pallati te ri, i cili eshte i pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 134 m2, ndahet ne tre ambiente, ...

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja
Me Qira 916-35K 500 €

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati te ri me ashensor shume prane shkolles Partizani. Ka nje hapesire prej 106 m2 te shperndare ne dhome ndenje, 2 dhoma, tualet, ballkon, dhe nje ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Me Qira 522-13V 600 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 104 m2 te organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete dhe ballkon. Zyra ofrohet bosh, ne gjendje te mire, nje nga dhomat ...

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume pra
Me Qira 1219-54L 300 €

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume prane me rrugen kryesore. Ka siperfaqe totale prej 65 m2 te ndare ne 2 ambiente zyre, korridor dhe tualet. Ambienti eshte i saporinovuar me instalime te ...

Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos prane Kompleksit Vision Plus.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 522-8U 10.000 €

Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos prane Kompleksit Vision Plus. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me nje hyrje te dedikuar dhe me zone recepsioni ne katin e pare. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 1000m2 e cila ndahet ne ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Eshte e mo
Me Qira 1118-13E 1300 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Eshte e mobiluar si Call Center dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Siperfaqja eshte 260 m2 dhe perfshin 2 ambiente te hapura, nje zyre te ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri
Me Qira 219-21L 2000 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri te sapo perfunduar buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 179 m2 te organizuar ne ambient open space se bashku me 1 tualet. Ne te eshte ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze
Me Qira 619-15S 500 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne 3 ambiente, korridor, 2 ballkone dhe tualet. Apartamenti ofrohet i pamobiluar ne ...

Apartament per zyre me qera ne kompleksin Fiori di Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 522-1A 700 €

Apartament per zyre me qera ne kompleksin Fiori di Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, te ndertuar vitet e fundit. Zyra ka nje siperfaqe prej 121.2 m2 e ndare ne pjese salloni, 3 dhoma, 2 tualete, 1 depo dhe 2 ...

Ambjent zyre me qera ne Bllok.
Zyra pozicionohet ne katin -1 te nje ndertese buze rruge.
Zyra ka n
Me Qira 422-38U 400 €

Ambjent zyre me qera ne Bllok. Zyra pozicionohet ne katin -1 te nje ndertese buze rruge. Zyra ka nje siperfaqe prej 30 m2 e cila organizohet me nje ambjent zyre dhe nje tualet.  Ambienti ofrohet i pamobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Ambjent zyre me qera ne Qender te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, ku
Me Qira 422-37U 450 €

Ambjent zyre me qera ne Qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, ku katet e para jane per funksion biznesi. Zyra ka nje siperfaqe prej 44m2 qe organizohet ne nje ambjent dhe nje tualet.  Ofrohet e mobiluar, ngrohja ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensore. Ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 dhe siperfaqje te brendshme prej 80 m2 e cila perfshin 3 ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Me Qira 322-32V 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 ambient, aneks kuzhine, dy tualete, korridor dhe ballkon. Ambienti ofrohet bosh dhe i ...

Dyqan me qira prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te re.
Me Qira 322-25S 250 €

Dyqan me qira prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe prej 20 m2 e organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Zyra ofrohet e pamobiluar dhe mund te perdoret per aktivitete te ...

Zyre me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Me Qira 422-25S 2000 €

Zyre me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 220 m2 e organizuar ne 2 hapesira te medha, 2 hapesira me te vogla, kuzhine, dhome serveri, dhome akustike, dhome te vogel ...

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe p
Me Qira 422-21S 500 €

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar te Tiranes. Ne te do te gjeni komplekse pallatesh, supermarkete, zyra, lokale, dyqane e shume fasilitete te tjera. Banesa ka siperfaqe totale ...

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dh
Me Qira 1115-51K 950 €

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dhe rrugen Jul Variboba ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje nga rruga kryesore. Me nje hapesire prej 96m2 ofrohet hapesire e hapur pa ndarje ...

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-16V 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 84.3 m2 te organizuar ne 3 ambiente, tualet, korridor dhe ballkon. Zyra ofrohet bosh, shtruar komplet me ...

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 616-32b 450 €

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te kompleksi Halili. Me nje siperfaqe prej 113 m2 banesa organizohet ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, koridor, tualet dhe 2 ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 1221-24N 500 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim dhe biznes tek Zogu i Zi. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mire ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 814-48j 2600 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te Tiranes. Pozicionohet ne katin e katermbedhjete te banimit, ne nje nga ndertesat me cilesore ne qytet. Ka nje siperfaqe te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 716-4K 450 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane Ministrise se Arsimit. Ka nje hapesire prej 60 m2 te shperndare ne 2 dhoma, kuzhine e vecuar, tualet, korridor dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sa
Me Qira 318-36d 2000 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapondertuar. Ka nje siperfaqe prej 320 m2 e organizuar ne 5 hapesira. Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e pershtshme per lloje te ndryshme ...

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 521-33A 3000 €

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati te ri dhe modern, duke ofruar nje pamje shume te bukur te Tiranes. Siperfaqja e zyres eshte 167 m2, e ndare ne 4 ambiente, aneks ...

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane.

Ambienti ndod
Me Qira 219-20T 350 €

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje qendre biznesi, me shkalle elektrike. Ka nje siperfaqe prej 25 m2 e organizuar ne : 2 zyra dhe tualet te ...

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e XI-
Me Qira 322-34S 1800 €

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e XI-te te banimit, ne nje nga ndertesat me cilesore ne qytet. Me nje siperfaqe prej 190 m2, ai ofron: -nje hapesire te madhe te hapur me pamje ...

Zyre  me qira ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e III-te te n
Me Qira 713-30 550 €

Zyre  me qira ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 110 m2 me 3 ndarje, nje tualet, dhe dy ballkone. Megjithese ne pallat te vjeter, punimet e brendshme jane te reja ...

Ambient zyre per qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati e
Me Qira 322-22N 550 €

Ambient zyre per qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 131.1 m2 ku 96.8 m2 jane te brendshme dhe 34.3 m2 jane siperfaqe verande. Siperfaqja e brendshme ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 322-12V 1500 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 134 m2 te organizuar ne 3 ambiente, dy tualete, aneks kuzhine, korridor dhe ballkon. Ofrohet plotesisht e ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Me Qira 322-6V 4600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te vecante. Ka nje siperfaqe prej 330 m2 te organizuar ne 10 ambiente, 2 tualete, aneks dhe dy korridore. Ndarjet me gips bejne te mundur ...

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha. 

Banesa
Me Qira 717-21K 600 €

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 156 m2 te organizuar ne: 1 sallon, 3 dhoma ...

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ve
Me Qira 316-4a 1800 €

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri vetem disa minuta larg qendres, tek zona e Selvise. Ky pallat eshte projektuar dhe perbehet vetem nga ambiente zyrash. Me nje hapsire prej 290 m2 ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 222-47N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 e organizuar ne 2 hapesira, nje kuzhine te vogel, korridor dhe nje tualet. Ofrohet pjeserisht e mobiluar e ...

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi p
Me Qira 222-42N 400 €

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2,  cila organizohet ne dy kate si meposhte: - Kati pare ka nje hapesire recepsioni, nje zyre, kuzhine e vecuar, tualet dhe verande. - ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe,
Me Qira 417-31L 900 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe 200 m2 ndare ne 5 ambiente zyrash, vendi i kuzhines, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Ngrohja dhe ftohja sigurohen ...

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 915-58b 700 €

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se parkut te Madh. Pallati ka cilesi te larte ndertimi duke ju ofruar administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka nje organizim ...