Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -59 m2
Cmimi - 46.000 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane , (TRS-312-10)

Apartament per shitje ne rrugen Ndre Mjeda afer 21 Dhjetorit. Me siperfaqe totale prej 59 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. I rregulluar dhe i rinovuar plotesisht, i mobiluar me mobilje te reja. Perbehet nga 1 sallon i bashkangjitur me guzhinen, 1 dhome gjumi dhe nje banjo. Lagjia eshte e qete dhe pa zhurma.

Cmimi 46.000 €

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 me qera prane qendres ne Tirane (TRR-514-24b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane (TRR-514-25b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:300 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-28b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane. Shtepia n...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-1115-7b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:92.000 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje ne rrugen 4-Deshmoret ne Tirane (TRS-514-29b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen 4 – Deshmoret ne Tirane....

Cmimi:1.000 Euro / m2