Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -118.5 m2
Cmimi - 110.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane, (TRS-317-7d)

Apartament per shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale eshte 118.5 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 107.5 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi,  dy ballkone, dy koridore dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Eshte i shtruar me pllaka cilesore dhe dritaret jane dopio xham.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga nje kondicioner i vendosur ne dhomen e gjumit matriomoniale.

Njeri nga ballkonet ka orientim nga jug-lindja ndersa tjetri nga jug-perendimi.

Zona eshte e njohur dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Ali Demit dhe ne qender te Tiranes.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 110.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 ne shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRS-914-31j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.Apartament...

Cmimi:185.000 euro

Apartament 2+1 me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-914-32j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.Apartamenti po...

Cmimi:350 euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Artan Lenja ne Tirane (TRR-914-34b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Prenke Jakova. Ndodhet ne katin e dyre...

Cmimi:600 Euro

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane , (TRS-1014-60a)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. V...

Cmimi:600.000

Apartament 2+1 me qera te kompleksi Panorama ne Tirane , (TRR-914-35a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti poz...

Cmimi:350