Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -82 m2
Cmimi - 98.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-718-26L)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 82 m2 dhe te brendshme prej 75 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ka nje stil modern dhe shitet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajiset e nevojshme.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Ngrohja dhe frohja kryhet nepermjet 2 kondicionereve inverter.

Dhomat jane me orientim nga jug-perendimi dhe kane ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim ashensor dhe siguri 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Fortuzi, Bulevardin Zogu I dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Apartamenti eshte i pajusur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 98.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane, (TRS-618-5d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apar...

Cmimi:110.400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-618-6L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Ti...

Cmimi:80.600 Euro

Apartament 1+1 per shitje brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-618-7L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:61.200 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Aparta...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-618-9d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro