Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -75 m2
Cmimi - 74.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1018-15E)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.

Siperfaqja totale prej 75 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet.

Apartamenti eshte i rikontruktuar se fundmi.

Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje eshte vendosur ne nje nga dhomat e gjumit.

Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Pallati ofron administrim dhe nuk ka ashensor.

Vendndodhja e prones ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Shefqet Musaraj, ne zonen e 21 Dhjetorit dhe ne rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 74.000 Euro 

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne Tirane (TRS-219-34S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto ...

Cmimi:62.000 Euro

Apartament dupleks 2+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-219-35S)
Tirane,Albania

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne ...

Cmimi:1200 Euro

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Ali Demi, ne Tirane. (TRR-219-36T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hafizi, ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per qera prane rruges Teodor Keko ne Tirane (TRR-219-37L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane (TRR-219-38T)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:600 Euro