Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -135m2
Cmimi - 1000 /m2 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 ne shitje tek rruga Mihal Grameno , Tirane (TRS-1212-15)

Shitet apartament tek rruga Mihal Grameno , 200 m siper shkolles se baletit.
Me nje siperfaqe 135m2 ofron :1 sallon spacioz me zone ngrenie , aneks te vecuar, 3 dhoma gjumi , 2 banjo , ballkon. Pozicionohet ne katin e 5 te nje ndertese te re .
Ambjenti eshte i gjithi i shtrur me parket cilesor, dhe punimet e kryera jane mjaft moderne dhe me kualitet te larte.
Shume prane me qendren e Tiranes , dhe larg zhurmes  se kryeqytetit.

Cmimi : 1000 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Lokal me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-515-25m)
Tirane,Albania

Lokal me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Me hyrje te vecant...

Cmimi:700 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-515-26b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen At Zef Valentini ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:240 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne afersi me Kopshtin Zoologjik ne Tirane , (TRS-515-41a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:155.000

Vile 3 - kateshe per shitje prane Liqenit te Farkes ne Sauk ne Tirane (TRS-515-42b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges se Daxhit ne zonen e Saukut ne Tirane. ...

Cmimi:350.000 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane (TRR-515-43m)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:700 Euro