Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -520 m2
Cmimi - 75.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje pane Vilave Gjermane ne Tirane (TRS-219-25L)

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per nderitimin e nje vile.

Zona perreth eshte e qete dhe  e mbushur me vila dhe biznese te shumllojshme.

Ka akses direkt ne rrugen Fuat Toptani dhe pak minuta nga rruga e Elbasanit.

Kjo prone eshte e pajisur mecertifikate pronesie me statusin truall.

Cmimi: 75.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-318-8R)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Zyra ...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 per qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-318-9d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apar...

Cmimi:650 Euro

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane, (TRS-318-12d)
Tirane,Albania

Apartamente 2+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Apartament...

Cmimi:64.600 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-318-13L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:67.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-318-14R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri, prane kryqezimit te 21 Dh...

Cmimi:350 Euro