Toke per shitje pane Vilave Gjermane ne Tirane (TRS-219-25L)

ID TRS-219-25L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000 Euro
Sipërfaqe m2 520 m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Irfan Tershana

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per nderitimin e nje vile.

Zona perreth eshte e qete dhe  e mbushur me vila dhe biznese te shumllojshme.

Ka akses direkt ne rrugen Fuat Toptani dhe pak minuta nga rruga e Elbasanit.

Kjo prone eshte e pajisur mecertifikate pronesie me statusin truall.

Cmimi: 75.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Artin Basha ne Tirane.

Prona ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zh
Në Shitje 1116-6K 61.000 €

Toke per shitje ne rrugen Artin Basha ne Tirane. Prona ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar shume kohet ...

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane.

Trualli ka nje si
Në Shitje 1118-39E 80.000 €

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe prej 600 m2 ...

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur
Në Shitje 519-6L 86.000 €

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur me leje ...

Toke per shitje ne fshatin Vaqarr ne Tirane.
Trualli aktualisht ka statusin are me parametra 20 met
Në Shitje 721-18A 64.000 €

Toke per shitje ne fshatin Vaqarr ne Tirane. Trualli aktualisht ka statusin are me parametra 20 metra me 45 metra dhe ...

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore me nje s
Në Shitje 415-21b 86.400 €

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 480 ...

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.

Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore g
Në Shitje 518-51E 80.000 €

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gjithashtu dhe ...