Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -104 m2
Cmimi - 80.000 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRS-213-35)

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Partizani.
Apartamenti ndodhet ne katin IV te nje pallati te ri, me siperfaqe 104 m2.
Me orientim lindje-perendim, apartamenti eshte i shperndare ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 2 banjo dhe 2 ballkone.
Ndertesa ofron ashensor ,drita dhe uje 24 h dhe sistem qendror ngrohje.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes.

Cmimi 80.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-616-47K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tiran...

Cmimi:600 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-616-48b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:1000 Euro

Zyre per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-916-53K)
Tirane,Albania

Zyre per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Zyra ndodhet ne ...

Cmimi:275.000 Euro

Dyqan me qera prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane (TRR-616-49K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ...

Cmimi:370 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk ne Tirane (TRR-616-50b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane...

Cmimi:1100 Euro