Land for sale near 21 Dhjetori area, Tirana, Albania

ID TRR-822-31Z
Type Land
Status For Sale
Price € 293.000
Surface m2 225
City Tirana
Address Rruga Kongresi i Lushnjes

Toke per shitje ne zonen e 21 dhjetorit, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe 225m2.
Toka eshte e pershtatshme per ndertim.
Ka akses direkt ne rrugen  e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha  si dhe rrugen e Durresit.
Pajisur me certifikate pronesie te rregullt pronesie.


Cmimi:  1300 euro/m2
 

Property location in map

Our contacts

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Inquire about this property

Land for sale which is located on Ali Baushi Street.
It has a total area of 402sq./m  which is
For Sale 1120-6i 281.400 €

Land for sale which is located on Ali Baushi Street. It has a total area of 402sq./m  which is in regular ...