Toke ne shitje prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.

ID TRR-822-31Z
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 247.500
Sipërfaqe m2 225
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes

Toke per shitje ne zonen e 21 dhjetorit, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe 225m2.
Toka eshte e pershtatshme per ndertim.
Ka akses direkt ne rrugen  e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha  si dhe rrugen e Durresit.
Pajisur me certifikate pronesie te rregullt pronesie.


Cmimi:  1100 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen e Garunjes ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe nga toka d
Në Shitje 1214-24b 240.000 €

Toke per shitje ne rrugen e Garunjes ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe nga toka dallohen lehtesisht ...