Three bedroom apartment for sale at Univers City Complex in Tirana, Albania

ID TRS-224-29X
Type Apartment
Status For Sale
Price € 119.149
Floor 6
Surface m2 125.42
Bedrooms 3
Bathrooms 2
Balcony 1
Parking No
City Tirana
Address Univers City

Apartament 3 +1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne perfundim. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 125.42 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 108.90 m2.
Organizohet ne 3 dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, 2 tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambjentet se bashku. 
Te dyja tualetet kane dritare.
Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe cilesi shume te mire ndertimi. 
Pallati fron sistem kapot dhe aktualisht eshte ne fazen karabina.
Projekti pritet te perfundoje ne fund te vitit 2025.
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Kompleksi ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Durres.


Cmimi: 950 euro/m2

Property location in map

Our contacts

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Inquire about this property

Three bedroom apartment for sale in Reshit Collaku street.

The apartment is situated on the 4th f
For Sale 318-56d 120.000 €

Three bedroom apartment for sale in Reshit Collaku street. The apartment is situated on the 4th floor of an old ...

Three bedroom apartment for sale close to Lapraka area in Tirana.
It is situated on the fourth floo
For Sale 1219-33L 108.000 €

Three bedroom apartment for sale close to Lapraka area in Tirana. It is situated on the fourth floor of a new complex ...

Apartment for sale in Kongresi i Lushnjes Street in Tirana.

It is situated on the 5-th floor in a
For Sale 215-20b 120.000 €

Apartment for sale in Kongresi i Lushnjes Street in Tirana. It is situated on the 5-th floor in an old building near ...

Apartment for sale in Ndreko Rino Street in Tirana.

It is situated on the 5-th floor in a new bui
For Sale 215-36b 117.700 €

Apartment for sale in Ndreko Rino Street in Tirana. It is situated on the 5-th floor in a new building on the side ...

Apartment for sale in near Arben Broci school in Tirana, Albania.
The home is positioned on th
For Sale 122-1S 105.000 €

Apartment for sale in near Arben Broci school in Tirana, Albania. The home is positioned on the fifth and last ...

Three bedroom apartment for sale at Crystal Center in Tirana.

This apartment is situated on the 4
For Sale 1113-22 123.000 €

Three bedroom apartment for sale at Crystal Center in Tirana. This apartment is situated on the 4th floor of a new ...

Three bedroom apartment for sale in Janos Hunyadi street in Tirana, Albania.
The house is located o
For Sale 1219-45S 114.000 €

Three bedroom apartment for sale in Janos Hunyadi street in Tirana, Albania. The house is located on the sixth floor ...

Apartment for sale in Mihal Popi Street in Tirana.

It is located on the 2nd floor in an old build
For Sale 818-51L 125.000 €

Apartment for sale in Mihal Popi Street in Tirana. It is located on the 2nd floor in an old building near the main ...