Apartament 3+1 per shitje tek Kompleksi Univers City ne Tirane

ID TRS-224-29X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 119.149
Kati 6
Sipërfaqe m2 125.42
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Univers City

Apartament 3 +1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne perfundim. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 125.42 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 108.90 m2.
Organizohet ne 3 dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, 2 tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambjentet se bashku. 
Te dyja tualetet kane dritare.
Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe cilesi shume te mire ndertimi. 
Pallati fron sistem kapot dhe aktualisht eshte ne fazen karabina.
Projekti pritet te perfundoje ne fund te vitit 2025.
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Kompleksi ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Durres.


Cmimi: 950 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku prane rruges Postes Qendrore ne Tirane.

Aparta
Në Shitje 318-56d 120.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku prane rruges Postes Qendrore ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dora D'Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 421-21D 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dora D'Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e peste d
Në Shitje 122-1S 105.000 €

Apartament per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Kombinat, ne Tirane.
Apartamenti pozicionoh
Në Shitje 923-31X 132.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Kombinat, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 913-19 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje ...

Apartament 3+1 ne shitje ne Bulevardin Blu, Koder-Kamez.
Pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pal
Në Shitje 423-33R 130.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne Bulevardin Blu, Koder-Kamez. Pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Në Shitje 618-5d 110.400 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fu
Në Shitje 719-16L 105.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati ...