Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Pronat me te reja ne Shqiperi

Me Qera

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1018-43L)

realestate

Apartament 1+1 me qera prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-42d)

realestate

Apartament 2+1 prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10te te nje ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane (TRR-1018-41L)

realestate

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ...

Cmimi:550 Euro

Dyqan me qera afer 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-39L)

realestate

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-katesh...

Cmimi:1000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1018-37L)

realestate

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe...

Cmimi:900 Euro

Ne Shitje

Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1018-48E)

realestate

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pall...

Cmimi:128.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-1018-47E)

realestate

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:57.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-46d)

realestate

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidri. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje palla...

Cmimi:86.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Vaqarrit ne Tirane (TRS-1018-45L)

realestate

Vile 3-kateshe per shitje ne Koder Lalm ne Tirane. Vila pozicionohet shume prane rruges kryesore me...

Cmimi:230.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane (TRS-1018-44E)

realestate

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza, prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:93.500 Euro

Investime

Toke ne shitje prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-3E)

realestate

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit. Toka ka nje siperfaq...

Cmimi:67.200 Euro

Toke per shitje ne fshtin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-2E)

realestate

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit. Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2. Ndodhe...

Cmimi:49100 Euro

Toke per shitje ne fshatin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-1E)

realestate

Toke per shitje ne rrugen Hoxha ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit. Toka eshte gjithsej 3620 m2...

Cmimi:43.440 Euro

Toke per shitje ne zonen e Marikaj ne Durres (DRS-818-1L)

realestate

Toke per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Durres. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses dir...

Cmimi:50.000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-818-25L)

realestate

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane Ndodhet buze rruge kryesore te aksit Vore-Fush...

Cmimi:1.300.000 Euro

Pershendetje Vizitore.
Ne , Albania Real Estate-A.R.E jemi nje Agjensi Imobiliare me qender ne Tirane , Shqiperi. Ne veprojme ne bashkpunim me aktoret e tregut te pasurive te paluajtshme per tu munduar te ofrojme gjithmone me te miren per klientet tane. Duke u perballur cdo dite me kerkesen dhe oferten e ketij tregu ne kemi krijuar nje faqe interneti sa me praktike dhe te thjeshte per perdorim.
Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje . Ne cdo moment stafi jone eshte i perkushtuar per tju dhene informacion ne te gjitha kanalet e komunikimit, duke siguruar nje marredhenie te forte bashkepunimi ku gadishmeria, korrektesia dhe pergjegjshmeria jane moto e perditshme e punes tone . Jemi aty me konsulence te personalizuar per ndeshjen optimale te ofertes me kerkesen aktuale te tregut.
Menaxhojme ne detaje ecurine e reklamimit te prones tuaj ,qe nga momenti i pare deri ne finalizimin e nje kontrate dypaleshe. Filtrojme ofertat me te leverdisshme per kerkesat tuaja. Per me shume na shkruani ne info@realestate.al ose vizitoni seksionin kontakt te faqes sone