Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Pronat me te reja ne Shqiperi

Me Qera

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-919-26L)

realestate

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleks...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-919-25T)

realestate

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekz...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-919-24L)

realestate

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje...

Cmimi:500 Euro

Zyre me qera ne nje qender biznesi prane Qendres se Tiranes (TRR-919-23L)

realestate

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri b...

Cmimi:1200 Euro

Vile me qera ne Fushe Mezez ne Tirane (TRR-919-22T)

realestate

Vile me qera prane Ardeno-s ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku nga keto 350 m2 jane ...

Cmimi:2000 Euro

Ne Shitje

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRS-919-16S)

realestate

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter...

Cmimi:180.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje tek 9-kateshet ne Tirane (TRS-919-15T)

realestate

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te...

Cmimi:185.000 Euro

Apartament 2+1 modern ne shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-919-14S)

realestate

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ...

Cmimi:98.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kunes ne Shengjin (SHS-919-1L)

realestate

Apartament 1+1 per shitje shume prane zones se plazhit ne Shengjin. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Cmimi:45.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Liqeni i Thate (TRS-919-8S)

realestate

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje ...

Cmimi:106.000 Euro

Investime

Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes (HRS-819-1S)

realestate

Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes Ndodhet pak metra larg bregut te detit. Toka ka nje siperfaq...

Cmimi:3.080.000 Euro

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne Strume, Fier (FRS-819-1L)

realestate

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne rrethin e Fierit. Ofron siperfaqe toke prej 3500 m2, sipe...

Cmimi:550.000 Euro

Toke truall per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-819-8L)

realestate

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane. Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozici...

Cmimi:160.000 Euro

Zyre me qera afer autostrades Tirane-Durres, ne Durres (DRR-719-2L)

realestate

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres. Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne...

Cmimi:1800 Euro

Toke per shitje afer autostrades Tirane-Durres ne Durres (DRS-719-1L)

realestate

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres. Pozicionohet ne rrugen dytesore dhe me akses direkt...

Cmimi:120.000 Euro

Pershendetje Vizitore.
Ne , Albania Real Estate-A.R.E jemi nje Agjensi Imobiliare me qender ne Tirane , Shqiperi. Ne veprojme ne bashkpunim me aktoret e tregut te pasurive te paluajtshme per tu munduar te ofrojme gjithmone me te miren per klientet tane. Duke u perballur cdo dite me kerkesen dhe oferten e ketij tregu ne kemi krijuar nje faqe interneti sa me praktike dhe te thjeshte per perdorim.
Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje . Ne cdo moment stafi jone eshte i perkushtuar per tju dhene informacion ne te gjitha kanalet e komunikimit, duke siguruar nje marredhenie te forte bashkepunimi ku gadishmeria, korrektesia dhe pergjegjshmeria jane moto e perditshme e punes tone . Jemi aty me konsulence te personalizuar per ndeshjen optimale te ofertes me kerkesen aktuale te tregut.
Menaxhojme ne detaje ecurine e reklamimit te prones tuaj ,qe nga momenti i pare deri ne finalizimin e nje kontrate dypaleshe. Filtrojme ofertat me te leverdisshme per kerkesat tuaja. Per me shume na shkruani ne info@realestate.al ose vizitoni seksionin kontakt te faqes sone