Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -25 m2
Cmimi - €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per qera ose shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane, (TRR-312-9)

Dyqan per shitje ose qera ne rrugen Mihal Duri, afer rruges se Durresit. Me siperfaqe 25 m2 e lyer dhe e rregulluar ne menyre moderne, 1 banjo. Eshte perdorur si qender estetike me perpara. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re. Me hipoteke.

Cmimi i shitjes  55.000
Cmimi i qerase 23.000 leke/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 2- kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-115-15r)
Tirane,Albania

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruge...

Cmimi: 1100 Euro

Dyqan per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-115-16r)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne ka...

Cmimi: 1700 Euro/m2

Apartament per zyra me qera ne Myslym Shyri ne Tirane (TRR-115-17r)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.Pozicio...

Cmimi: 300 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-115-18r)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.Apartamenti nd...

Cmimi:350 Euro

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane (TRS-115-19r)
Tirane,Albania

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar...

Cmimi:185.000 euro