Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -25 m2
Cmimi - €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per qera ose shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane, (TRR-312-9)

Dyqan per shitje ose qera ne rrugen Mihal Duri, afer rruges se Durresit. Me siperfaqe 25 m2 e lyer dhe e rregulluar ne menyre moderne, 1 banjo. Eshte perdorur si qender estetike me perpara. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re. Me hipoteke.

Cmimi i shitjes  55.000
Cmimi i qerase 23.000 leke/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Colombo ne Tirane, (TRR-1217-3d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartame...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1217-4L)
Tirane,Albania

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Ndodhet ne kat...

Cmimi:300 Euro

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes (TRR-1217-5R)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane prokurorise se Tiran...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-1217-6R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane Shkolles s...

Cmimi:52.000 euro

Magazine dhe zyre me qera prane zones se Vores ne Tirane (TRR-1217-7L)
Tirane,Albania

Magazine dhe zyre me qera ne ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane. Pozi...

Cmimi:11.280 Euro