Ambient tregtar Me Qira Tirane

Nje perzgjedhje e opsioneve per dyqane , lokale apo ambiente tregtare ne qytetin e Tiranes dhe ne rrethina . Te listuara me poshte do te gjeni variante nga hapesira te vogla e deri ne ambiente te medha ne rruget me te rendesishme ne Tirane. Klikoni mbi njerin nga artikujt dhe do te gjeni te gjithe informacion mbi ate prone te paluajteshme . Ne rast se kerkesa juaj lidhet me nje zone te caktuar te qytetit atehere kerkoni nepermjet " Kerko ne Harte " ne menune kryesore ose na kontaktoni nepermjet faqes Kontakt.

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut.
Ndertesa eshte 1-kateshe dhe
Me Qira 522-37U 420 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut. Ndertesa eshte 1-kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 50m2. Ambjenti ka dy ndarje te medha open space dhe nje tualet. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere qe jane te ...


Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 .Ndahe
Me Qira 1020-46i 500 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 .Ndahet ne nje ambjent te vogel  ne hyrje , dhe me pas e ndare me gips ne pjesen e mbrapme dhe nje tualet .I pershtatshem dhe per zyra. Pika me e forte e ...

Lokal me qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 38.88 m
Me Qira 522-35U 380 €

Lokal me qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 38.88 m2, e organizuar ne nje ambient open space me 1 tualet si dhe ambjent te shfrytezueshem jashte rreth 20 m2. Eshte nje zone shume e pelqyer per zhvillim ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kat
Me Qira 219-17S 550 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe. Ka nje siperfaqe totale prej 126 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur. Ambienti ofron nje banak, 1 dhome e cila sherben si zyre, 2 depo dhe ...

Ambient dyqani per qira prane Condor Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge
Me Qira 522-24S 1200 €

Ambient dyqani per qira prane Condor Center ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe organizohet ne 1 ambient te madh dhe tualet. Ambienti i pershtatshem per bar kafe, farmaci, kancelari dhe ...

Lokal me qira prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te po
Me Qira 522-22S 2000 €

Lokal me qira prane Condor Center ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te pozicionuar prane rruges se Kavajes. Kjo zone eshte shume e pelqyer per zhvillim biznesi. Siperfaqja 134 m2 eshte e ndare ne nje hapesire te madhe dhe 2 ...

Ndertese 3-kateshe per biznes me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone
Me Qira 522-10S 5000 €

Ndertese 3-kateshe per biznes me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe me gjelberim te qytetit. Me hapësira te medha, ajo eshte projektuar posacerisht per biznes. Eshte mjaft e përshtatshme per ...

Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos  ne Tirane.

Hapesira ndodhet ne katin e pare t
Me Qira 717-63K 2500 €

Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos  ne Tirane. Hapesira ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me nje siperfaqe prej 600 m2 e organizuar ne nje hapesire te bashkuar dhe 3 tualete. Eshte zgjedhja ideale per call center, zyre ...

Ambient dyqani dupleks per qira prane Ministrise se Arsimit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te
Me Qira 422-40V 1750 €

Ambient dyqani dupleks per qira prane Ministrise se Arsimit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente dhe tualet. Fasada e madhe me pamje nga rruga kryesore ...

Ambient dyqani dhe zyre per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje
Me Qira 422-7V 450 €

Ambient dyqani dhe zyre per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati buze rruge. Ka nje siperfaqe prej 35 m2 te organizuar ne 1 ambient, tualet dhe korridor. Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete ...

Ambient dyqani per qira prane rruges Bardhyl ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri m
Me Qira 322-48V 1500 €

Ambient dyqani per qira prane rruges Bardhyl ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me pamje nga rrruga kryesore. Ka nje siperfaqe prej 74 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe tualet. Dyqani eshte totalisht i konstruktuar ...

Dyqan per qira bashke me biznesin si farmaci ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne ka
Me Qira 322-46N 330 €

Dyqan per qira bashke me biznesin si farmaci ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore. Zona eeshte mjaft e pelqyer per zhvillim biznesi. Siperfaqja 45 m2 eshte e ndare ne nje ...

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rru
Me Qira 322-38N 700 €

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rruges kryesore. Hapesira ofrohet e pamobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 te organizuar ne: 1 ambient te hapur dhe 1 tualet.  Eshte nje ...

Lokal me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 322-33N 600 €

Lokal me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 57 m2. Shperndahet ne nje hapesire dhe nje tualet. Ambienti ofrohet i mobiluar per bar-kafe por eshte i pershtatshem ...

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Me Qira 322-29S 300 €

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 32.5 m2 dhe lartesi 4 m. Organizohet ne 1 ambient dhe 1 tualet. . Fasada e xhamit ofron mundesi te mire ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne kat
Me Qira 717-41K 700 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze rruges kryesore. Hapesira ofrohet e pa mobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne: 1 ambient te bashkuar dhe 1 ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne nje zone te njoh
Me Qira 713-58 2500 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone te njohur dhe te populluar te qytetit. Me ane te 3 hyrjeve me shkalle, ju futeni ne ambjent, i cili eshte gjysem bodrum. Ka nje siperfaqe te brendshme prej ...

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Ndertesa eshte e vec
Me Qira 617-12K 830 €

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane. Ndertesa eshte e vecuar si ambjent; eshte 1 kateshe me nje siperfaqe prej 120 m2 dhe nje oborr prej 111 m2. Ambienti i brendshem ka 3 ndarje me gips gje qe e mundeson ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Vorpset shume prane qendres ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin
Me Qira 222-19N 1000 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Vorpset shume prane qendres ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te pozicionuar afer rruges kryesore. Kjo zone njihet si zona me e pelqyer per zhvillim biznesi dhe aksesi ne rruge te ...

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre
Me Qira 222-16N 700 €

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre kateshe, buze rruges kryesore.  Ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe nje lartesi prej 3 m.   Organizohet ne 1 ambient, 1 depo e vogel dhe 1 ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 222-8N 1200 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore. Kjo zone eshte shume e pelqyer per zhvillim biznesi. Siperfaqja 90 m2 eshte e ndare ne kater hapsira dhe ...

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tira
Me Qira 120-49H 370 €

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tiranes, ne nje pallat te ri. Ka siperfaqe te brendshme prej 55.2 m2 me ambient open space ku perfshihet dhe nje tualet. Ofron mundesi shume te mire ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-k
Me Qira 122-46V 1200 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne 1 ambient te madh te hapur, nje depo dhe tre tualete.  Dyqani ndodhet buze rruge dhe me ...

Dyqan me qera prane Ministrise se Mjedisit.

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 617-7K 450 €

Dyqan me qera prane Ministrise se Mjedisit. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka akses ne rrugen Tefta-Tashko Koco dhe Bulevardin Zhan D Ark. Ka nje siperfaqe prej 35 m2 perfshi dhe tualetin. Ambjenti eshte perdore perpara ...

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&
Me Qira 122-37V 415 €

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 78.1 m2 dhe ambient te jashtem per shfrytezim rreth 70 m2.  Lokali ofrohet plotesisht i mobiluar dhe gati ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Eduart Lir ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje nder
Me Qira 122-26N 3000 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Eduart Lir ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese nje-kateshe buze rruges kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 150 m2 e brendshme dhe 150 m2 verande, i shperndare ne 1 ambiente te vetem dhe ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Gani Strazimiri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pal
Me Qira 122-17N 300 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Gani Strazimiri ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, pozicionuar buze rruge. Ka nje siperfaqe prej 79.8 m2 e cila organizohet ne nje hapesira dhe nje tualet.  Ofrohet pjeserisht e mobiluar ...

Ndertes tre-kateshe per biznes dhe magazine me qira ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane.
Ka nje s
Me Qira 122-11N 3000 €

Ndertes tre-kateshe per biznes dhe magazine me qira ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale trualli prej 510 m2 dhe 1200 m2 siperfaqe ndertimi i shperndare ne tre kate: Kat i pare ka nje siperfaqe prej 400 m2 e organizuar ne nje ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 1221-47N 500 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte e rrethuar me qepena. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne nje hapesire open space dhe 1 tualet. Eshte e shtruar me pllaka ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri.
Me Qira 1221-39N 1000 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e cila organizohet ne 2 hapesira dhe nje tualet.  Ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me pllaka. Eshte e pozicionuar ne ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri
Me Qira 1221-36N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruge.  Ka nje siperfaqe prej 33.5 m2.   Organizohet ne 1 ambiente dhe 1 tualet.  Ambienti ngrohet dhe ftohet nepermjet nje ...

Ambient dyqani me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane. 
Ndodhet ne katin -1 te nje pallat
Me Qira 1221-30V 500 €

Ambient dyqani me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane.  Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 150 m2 te ndare ne forme dupleksi.   Organizohet ne 3 ambiente, tualet dhe magazine.  Zyra eshte e ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Dyqan pozicionohet ne katin perdhe te nje nd
Me Qira 1221-26N 1500 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Dyqan pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese 1-katshe, e vendosur ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuara ne nje hapesire dhe nje tualet. Ambienti eshte i ...

Ambient biznesi me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pa
Me Qira 1221-23N 1200 €

Ambient biznesi me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore ne zonen e Bllokut, me hyrje nga pjesa mbrapa. Kjo zone njihet si zona me e pelqyer per zhvillim ...

Dyqan me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 2 katshe ne rruge kr
Me Qira 1221-10N 1500 €

Dyqan me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 2 katshe ne rruge kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per shume biznese dhe ambjente tregtare, ka dalje ne dy anet kryesore dhe eshte i ekspozuar me xham. Siperfaqja e ...

Godine 2 kateshe me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ofrohen dy hapesira te ndryshme, nje p
Me Qira 1121-42N 3000 €

Godine 2 kateshe me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ofrohen dy hapesira te ndryshme, nje per zyre dhe tjetra per banim dhe zyre. Ambienti i pare ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 200 m2 me nje hapesire open space, 2 tualete dhe ...