realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Prona ne Durres

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Taulantia ne Durres, Cmimi:700 euro/m2

Shitet apartament 3 + 1 ne rrugen Taulantia , Durres. Apartament me siperfaqe 136 m2 ne nje pallat te ri , ne katin e katert ne Durres.  Pozicionohet afer shetitores Taulantia,  me pamje nga deti. Apartame...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres (DRS-714-1) Cmimi:290.000 euro

Dyqan ne shitje prane shkolles Nene Tereza ne Durres. Ambjenti ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 200 m2, e pershtatshme per cfaredolloj biznesi. Hapesira  e ...

Apartamente per shitje ne plazhin e Durresit ne Tirana , (DRS-713-1) Cmimi:450-600 /m2

Shiten apartamente tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.Apartamentet ofrojne pamje panoramike nga deti dhe pishat 50 m larg detit.Apartamentet jane te projektuara dhe realizuara me standarte europiane te cilesise te lart...

Apartamente ne shitje ne zonen e plazhit ne Durres (DRS-613-1) Cmimi:550 - 600 euro/m2

Apartamente ne shitje ne zonen e plazhit ne Durres (DRS-513-1) Apartamente ne shitje te “Shkembi i Kavajes” ne Durres. Ne nje nga zonat me te preferuara per pushuesit, ju jepet mundesia per te pasur shtepine tuaj prane ...

Shtepi ne shitje ne fshatin Xhafzotaj ne Durres, (DRS-712-2) Cmimi:65.000

Shtepi private per shitje ne fshatin Xhafzotaj te Durresit vetem 30 m nga  rruga nacionale Shijak-Durres. Shtepia eshte e modelit Elbasan, me nje siperfa...

Apartment per shitje ne Durres, fshati Skallnur, (DRS-712-1) Cmimi:60.000

Apartament ne katin e 3-te te nje godine banimi 3-4 kateshe, ne sesionin e pare, me pamje veri-perendim, nga deti, me siperfaqe afersisht 90m2, e ideuar dhe projektuar n...

Vile me qera ne Durres ne rrugen Vaso Pasha, (DRR-212-2) Cmimi:90.000 leke

Vile 3 kateshe me qera ne Durres, Me 5 dhoma gjumi, nje sallon te madh , dhome ngrenje , 2 guzhina , 2 banjo. Depozite uji 6000 l, me pamje nga mallet. Gjysem ore larg nga d...

Apartament 2+1 per shitje rruga H.Myshketa ne Durres, (DRS-212-1) Cmimi:55.000

Apartament per shitje ne Durres, me siperfaqe 80 m2 ju ofron soxhiorno, sallon, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe I punuar me finess...

Bar-Restorant per shitje ne pjesen e Plazhit te Durresit, afer shkembit te Kavajes, (DRS-101-11) Cmimi:1,450 /m2

Njesi komerciale, me siperfaqe 122.6 m2, ne perberje te nje pallati gjashte katesh, ne brezin e pare te reres. Ambjenti eshte funksional per sezonin e veres si bar-kafe. Zon...

Bar Restorant per shitje ne Durres, 60 m afer pjese se plazhit, (DRS-101-5) Cmimi:950 /m2

-Njesi komerciale me siperfaqe totale 319.3 m2, e organizuar me dy kate nga ku ne katin e pare ka 177 m2 dhe katin e dyte ka 142.3 m2 te cilat komunikojne me shkalle te bren...

Lokal per shitje ne zonen plazhit ne Durres, (DRS-101-4) Cmimi:130.000

Durres, njesi komerciale me siperfaqe 144 m2, kati perdhe i nje pallati shtate katesh ndodhur ne lagjen 13, Plazh Durres. Hyrja per ne ambjent eshte ne drejtim te rruges kry...

Apartament 2 + 1 ne shitje te rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-22b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:1200 Euro / m2

Property Details >

Apartament 2 + 1 ne shitje prane shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-614-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. ...

Cmimi:950 euro/m2

Property Details >

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tiranes (TRR-614-24b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:300 Euro

Property Details >

Toke ne shitje prane Yzberishtit ne Tirane , Albania (TRS-614-25b)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne fundin e rruges Shaban Bardhoshi ne Tirane. Toka...

Cmimi:130 Euro / m2

Property Details >

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-614-26b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ...

Cmimi:900 Euro

Property Details >