Vilë Në Shitje Tirane

Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per Shtepi private dhe vila ne shitje ne Tirane . Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe vilave e ofruar ne shitje ne qytet por dhe ne reidencat e mirenjohura si longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tiranes . Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per shitje dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Vile per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane.
Eshte e ndare ne 4 kate dhe e rrethuar me mure pe
Në Shitje 721-33V 600.000 €

Vile per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane. Eshte e ndare ne 4 kate dhe e rrethuar me mure per te ofruar privatesi, ku siperfaqja toke eshte 479 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 594 m2. Kati I: Bar-kafe me siperfaqe 110 m2, dy dhoma dhe nje ...

Vile per shitje ne rruges Iliria ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 205.5 m2 m2 dhe sipe
Në Shitje 122-27N 260.000 €

Vile per shitje ne rruges Iliria ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 205.5 m2 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 188.4 m2 te ndare ne dy kate. Kati i pare organizohet ne nje njesi tregtare 30 m2 dhe sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, ...

Shitet vile 4 kateshe ne rrugen Dhimiter Kamarda, ne zonen e Ali Demit ne Tirane. 

Vila esht
Në Shitje (718-2E) 800.000 €

Shitet vile 4 kateshe ne rrugen Dhimiter Kamarda, ne zonen e Ali Demit ne Tirane.  Vila eshte ndertuar ne vitin 1992 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 332 m2. Kati i pare eshte 100 m2, perfshin nje garazh me hapesire per 2 makina, ...

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane.

Shtepia ka n
Në Shitje 419-14S 240.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 237 m2 dhe siperfaqe ndertimore e ndare ne 2 kate ku kati i pare ka siperfaqe prej 115.8 m2 dhe kati i dyte ka siperfaqe prej ...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 577.
Në Shitje 522-3V 1.000.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 577.8 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 497 m2. Vila ndahet ne 3 kate dhe organizohet si meposhte. Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma ...

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe
Në Shitje 1021-16V 310.000 €

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 292 m2 te ndare ne 2 kate.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe nje dhome e ...

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siper
Në Shitje 621-7V 600.000 €

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siperfaqja e truallit eshte 154 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte rreth 439 m2, te cilat perfshijne: Kat I: sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, ...

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2
Në Shitje 321-26V 180.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 124 m2. Vila ndahet ne dy kate, kati I pare me siperfaqe prej 96 m2 organizohet ne garazh, depo dhe dy dhoma te ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Demir Zyko, prane ish fushes se Beksave ne Tirane.

Ka nje sip
Në Shitje 1120-46V 425.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Demir Zyko, prane ish fushes se Beksave ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 350 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 400 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati 0 parking dhe magazine me siperfaqe 120 m2 dhe ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Marqinet ne Vore, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 385.5
Në Shitje 723-47Z 149.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Marqinet ne Vore, ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 385.5m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 257m2 per te dy katet. Shtepia organizohet ne dy kate si meposhte: Kati pare: 1 sallon i madh se bashku me ...

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Zyber Zeneli ne zonen e Kombinatit.
Vila organizohet ne dy kate
Në Shitje 723-69R 330.000 €

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Zyber Zeneli ne zonen e Kombinatit. Vila organizohet ne dy kate banim, garazhd dhe depo, me nje sipefaqe totale ndertimi prej 348 m2. Kati perdhe ku ndodhet garazhdi dhe depoja ka nje siperfaqe prej 46.2 m2. Kati i ...

Vile moderne per shitje ne rrugen Bilal Golemi.

Ajo pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e
Në Shitje 914-2b 5.000.000 €

Vile moderne per shitje ne rrugen Bilal Golemi. Ajo pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e pajisur me 2 porta te cilet jane te pajisura me pult. Vila ka 615 ndertim m2 dhe 415 m2 toke. Ndertimi I saj eshte teper cilesor dhe I gjithe muri I ...

Vile tre kateshe ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. 
Vila ofron nje siperfaqe totale prej 605 m2
Në Shitje 222-2S 890.000 €

Vile tre kateshe ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.  Vila ofron nje siperfaqe totale prej 605 m2 dhe secili kat ka  hyrje te vecante.  Kati i pare ofron nje siperfaqe te brendshme prej 116 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open ...

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Llazar Shapatini, prane rruges Azem Galica.

Shtepia ka nje si
Në Shitje 723-11R 300.000 €

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Llazar Shapatini, prane rruges Azem Galica. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 318 m2 dhe siperfaqe ndertimi 220 m2 te ndare ne 2 kate. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 1 sallon se ...

Shtepi private per shitje ne rrugen Rexhep Tarja, ne zonen e Tufines.

Vila ka nje siperfaqe ndert
Në Shitje 723-10R 100.000 €

Shtepi private per shitje ne rrugen Rexhep Tarja, ne zonen e Tufines. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 153 m2 te organizuar ne 1 sallon, kuzhine e vecuar, nje korridor i madh, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande. Shtepia eshte ne gjendje te ...

Vile per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Me nje siperfaqe trualli prej 290 m2 dhe siperfaqe n
Në Shitje 1219-60T 700.000 €

Vile per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Me nje siperfaqe trualli prej 290 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 380 m2. -Kati i pare: sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi e madhe dhe tualet. -Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dh
Në Shitje 519-13L 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 266.7 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati 1-re me siperfaqe 83.3 m2 organizohet ne sallon te madh te pajisur me oxhak ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe trualli pre
Në Shitje 623-19X 300.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane. Ofron nje siperfaqe trualli prej 178.3 m2, siperfaqe ndertimi totale prej 142.8 m2. Secili kat i viles ka nje siperfaqe prej 71.4 m2. Gjithashtu ne fund te truallit pozicionohet nje ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 300
Në Shitje 520-16S 120.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 220 m2. Shtepia organizohet ne dy kate si meposhte: Kati pare: 1 sallon i madh se bashku me kuzhine, 1 ...

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
Vila eshte ndertuar vitet
Në Shitje 821-52A 570.000 €

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. Vila eshte ndertuar vitet e fundit dhe pozicionohet ne nje rezidence te vogel me vila. Ka nje siperfaqe prej 290 m2 te brendshme dhe 620 m2 pjese e jashtme oborr. Kati i pare ka ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale prej 376m2 v
Në Shitje 719-11T 639.200 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 376m2 vila eshte e organizuar ne 3 kate. Kati i pare me siperfaqe prej 116 m2 eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Osmet prane zones se Saukut.
Vila eshte e ndare ne dy kate bani
Në Shitje 523-3X 700.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Osmet prane zones se Saukut. Vila eshte e ndare ne dy kate banimi dhe nje kat nendhe I cili perdoret si parkim.  Ofron nje siperfaqe trualli prej 800 m2 dhe siperfaqe ndertimi 683 m2. Vila orientohet ...

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Milo Duci ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe trualli prej 174 m2 dh
Në Shitje 423-13G 250.000 €

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Milo Duci ne Tirane. Ofron nje siperfaqe trualli prej 174 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 82.5 m2 te organizuar ne dy kate banimi. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, ...

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Ka nje siperfaqe ndertimi prej&nb
Në Shitje 815-51m 215.000 €

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 170 m2 e cila shtrihet ne nje truall prej 120 m2. Vila ka nje stil te vjeter e tradicional. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara e te ...

Vile 4 kateshe ne shitje ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane.
Vila ndodhet ne zonen e quajtur Kodr
Në Shitje 1114-25j 395.000 €

Vile 4 kateshe ne shitje ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane. Vila ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e Priftit, mes vilave te tjera te ndertuara ne zone. Ajo shtrihet ne nje truall prej 252m2, me siperfaqe totale ndertimi prej 485m2. Me cilesi ...

Vile dy kateshe ne shitje ne rrrugen Kosova ne Kamez.
Ofron nje siperfaqe totale prej 980 m2 truall
Në Shitje 123-44R 240.000 €

Vile dy kateshe ne shitje ne rrrugen Kosova ne Kamez. Ofron nje siperfaqe totale prej 980 m2 truall dhe aiperfaqe ndertese 220 m2 te shperndare ne dy kate banimi. Kati i pare eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine dhe ambient gatimi i ndare, dy ...

Vile per shitje prane ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe pozicionohe
Në Shitje 215-1b 700.000 €

Vile per shitje prane ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe pozicionohet prane rruges kryesore me mundesi shume te mire reklamimi. Vila ka siperfaqe totale prej 558.3 m2 ku 122.9 m2 eshte toke dhe 435.4 m2 ndertim te ndare ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rezidencen Long Hill ne zonen e Lundres ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te
Në Shitje 123-25A 640.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rezidencen Long Hill ne zonen e Lundres ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 229m2 dhe nje oborr prej 289m2. Kati perdhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i pare organizohet ne sallon, ...

Shitet vile 4 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane. 

Kati -1 ka nje siperfaqe prej
Në Shitje 718-4E 1.000.000 €

Shitet vile 4 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane.  Kati -1 ka nje siperfaqe prej 96.1 m2 dhe ka nje hapesire te pershtatur si qilar me nje hapesire te hapur qe perfshin nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi, si edhe nje ambient ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Fuat Toptani, ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe totale trualli 3
Në Shitje 123-12Z 600.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Fuat Toptani, ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe totale trualli 379m2 dhe siperfaqe ndertimi 385m2. Siperfaqja e katit te pare eshte 139.5m2 e cila eshte e organizuar ne 1 garazh, lavanderi, ambjent fitnesi, ping-pong, ...

Vile 3 kateshe per shitje tek rruga Ullishtes , prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Me nje siper
Në Shitje 123-2V 2.000.000 €

Vile 3 kateshe per shitje tek rruga Ullishtes , prane Liqenit te Thate ne Tirane. Me nje siperfaqe trualli 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 580 m2 e cila eshte e ndare si me poshte. Kati 0 eshte i organizuar ne tre ambiente dhe nje ...

Vile ne shitje ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane.
Vila ka siperfaqe ndertim 125m2 dhe siperfaq
Në Shitje 1222-61Z 210.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane. Vila ka siperfaqe ndertim 125m2 dhe siperfaqe truall 227m2. Eshte e organizuar ne dy kate ku secili ka nje siperfaqe 62.20m2. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, ambjent gatimi I ndare dhe ...

Vile tri kateshe ne shitje tek Universiteti Bujqesor ne Tirane
Ofron nje siperfaqe totale prej 500
Në Shitje 1222-58V 450.000 €

Vile tri kateshe ne shitje tek Universiteti Bujqesor ne Tirane Ofron nje siperfaqe totale prej 500 m2 te shperndare ne dy kate dhe nje papafingo, dhe truall 544 m2 . Kati i pare eshte i ndare ne sallon, kuzhine, nje zyre, nje tualet dhe korridori ...

Vile dy kateshe per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 236
Në Shitje 1222-12V 199.000 €

Vile dy kateshe per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 236 m2 dhe siperfaqe trualli prej 199 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, secila me tualet te vecante. Kati ...

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Gramoz Pashko, prane Vilave Gjermane ne Tirane.
Ka nje siperfa
Në Shitje 1122-52R 165.000 €

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Gramoz Pashko, prane Vilave Gjermane ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 137m2 dhe siperfaqe trualli prej 147.6m2. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, secila me ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 103m2 ne secilin
Në Shitje 1122-48R 400.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 103m2 ne secilin kat dhe siperfaqe trualli prej 295m2. Kati i pare i viles eshte nje ambient open space e pershtatshme per garazh ose magazine. Kati i dyte organizohet ...