Magazinë Në Shitje Tirane

Magazine per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Magazina pozicionohet ne katin -1 te n
Në Shitje 424-13X 107.900 €

Magazine per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe prej 130 m2 dhe nje lartesi prej 5 metrash. Eshte e organizuar ne nje ambient open space dhe nje ...

Magazine per shitje prane autostrades Tirane-Durres.
Magazina ofron nje siperfaqe prej 1076 m2
Në Shitje 224-50X 595.000 €

Magazine per shitje prane autostrades Tirane-Durres. Magazina ofron nje siperfaqe prej 1076 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.  Ambienti ka nje gjeresi prej 18 m dhe nje gjatesi prej 60 m. Kulmi i magazines ka nje ...

Magazine per shitje ne rrugen Ura e Limuthit ne Tirane. 
Magazina ofron nje siperfaqe prej 664
Në Shitje 224-38X 350.000 €

Magazine per shitje ne rrugen Ura e Limuthit ne Tirane.  Magazina ofron nje siperfaqe prej 664 m2. Pozicionohet buze rruges kryesore ne nje bllok magazinash. Dimensionet e magazines jane 60 metra e gjate dhe 18 metra e gjere. Lartesia e saj ...

Dy magazina per shitje ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Njera nga magazinat ofron nje sip
Në Shitje 224-13X 250.000 €

Dy magazina per shitje ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.  Njera nga magazinat ofron nje siperfaqe prej 200 m2. Organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.  Magazina e dyte ofron nje siperfaqe prej 100 m2 dhe organizohet ne nje ...


Magazine ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane Kishes, ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nend
Në Shitje 323-17Z 45.000 €

Magazine ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane Kishes, ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 62.42m2 . Aktualisht ambienti funksionon si parkim, dhe eshte e organizuar si 3 parkime, ku secili ka ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Durresit,  ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendhe
Në Shitje 323-15Z 250.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Durresit,  ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 205m2 . Aktualisht ambienti funksionon si zyre dhe eshte e organizuar ne ambient open space, nje ambient i ...

Okazion!

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Teodor Keko, ne zonen e Astirit ne Tirane.
Ambjenti
Në Shitje 223-51Z 149.000 €

Okazion! Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Teodor Keko, ne zonen e Astirit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 316.87m2 dhe siperfaqe te brendshme 288.1m2. Aktualisht ambienti funksionon si ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Turdiu, ne Tirane.
Ambjenti
Në Shitje 223-23Z 155.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Turdiu, ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe 269m2. Aktualisht ambienti funksionon si punishte dhe eshte e organizuar ne ambient open ...

Magazine ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.
Ofron
Në Shitje 1122-28G 30.000 €

Magazine ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ofron nje siperfaqae prej 30 m2 dhe nje lartesi 3m. Ambienti eshte I organizuar ne ambient open space ne kushte te mira. Mund te perdoret si vend parkimi, ...

Magazine per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.

Magazina eshte dykateshe ku kati i pare ka nje s
Në Shitje 517-42d 250.000 €

Magazine per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Magazina eshte dykateshe ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 440 m2 dhe kati i dyte 70 m2. Lartesia  e magazines eshte 4 m. Perpara ka nje parking te rethuar 600 m2. Momentalisht magazina ...

Magazine dhe toke per shitje ne rrugen e re te zones Prush ne Tirane.

Pozicionohet vetem disa met
Në Shitje 216-31b 400.000 €

Magazine dhe toke per shitje ne rrugen e re te zones Prush ne Tirane. Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore. Magazine ka siperfaqe ndertimi prej 1200 m2 te ndare ne 3-kate ( 480 m2, 480 m2 dhe 240 m2 ) dhe siperfaqe toke prej 1890 ...

Ambjent biznesi ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te
Në Shitje 1014-7j 365.000 €

Ambjent biznesi ne shitje prane Kristal Center ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe 365m2. Ka funksionuar me pare per biznes lavazhi, por mund te sherbej per cfaredo lloj biznesi. Eshte e pershtatshem ...